w

Zdrada przez przypadek

Nigdy wcześniej nie widziałem mojej dziewczyny w takiej akcji.

Najpierw słowo wstępu. Jestem z moją dziewczyną od czterech lat. Ja mam 25 lat, ona 24. Mamy naprawdę świetne życie erotyczne. Jakiś czas temu uprawialiśmy seks. Byłem strasznie podniecony i po raz pierwszy włożyłem jej palec w tyłek. Była ZACHWYCONA. Powiedziała: “uwielbiam, gdy używasz obu moich dziurek”, więc skończyło się na tym, że pieprzyłem jej dupcię i miała wtedy orgazm. Powiedziała, że zawsze marzyła o podwójnej penetracji. Pewnego dnia, gdy była bardzo napalona, spytałem, czy naprawdę chciałaby spróbować na dwa baty. Powiedziała, że tak, jeśli znajdziemy odpowiedniego gościa.

Poszukałem w internecie i znalazłem przystojnego kolesia w naszym wieku. Zagadałem do niego. Ustaliliśmy zasady (kondomy, żadnej przemocy itd.). Wydawał się spoko, więc moja dziewczyna się zgodziła.

Przyszedł do nas i od razu zaczęliśmy ją całować. Byłem niesamowicie podniecony. Całowałem ją w szyję, a on w tym czasie leciał z nią w ślinę. Obaj wyjęliśmy kutasy. Jego był znacznie większy niż mój. Mój ma piętnaście centymetrów, jego musiał mieć ze dwadzieścia. Zaplanowaliśmy, że ja będę ją pieprzył, a ona będzie obciągać tamtemu gościowi. Gdy zaczęliśmy, cały trząsłem się z podniecenia.

Potem zapytała, po jakichś dwudziestu sekundach, czy możemy się zamienić. Nie podobało mi się to, ale zgodziłem się. Wzięła mojego penisa w usta i zaczęła ssać, podczas gdy tamten usiłował wcisnąć swojego wielkiego kutasa do jej cipki. Gdy tylko mu się to udało, przestała mnie ssać. Skupiła się całkowicie na tamtym, który ją rżnął. Pieprzył ją tak mocno, że fizycznie nie była w stanie mi w tym czasie obciągać. Ale byłem tak zafascynowany, że wcale mi to nie przeszkadzało. Po jakichś dwóch minutach znów wzięła mojego chuja w usta. I nie mogłem w to uwierzyć. Doszedłem w tej samej sekundzie. Wypełniłem jej usta spermą.

Opadłem i spodziewałem się, że oni też wkrótce skończą. Ale myliłem się. On wciąż ją pieprzył. Mocniej, niż byłem w stanie sobie wyobrazić. Jęczała i wykrzykiwała jakieś niezrozumiałe słowa, poza tym momentem, kiedy krzyknęła jego imię – to akurat było wyraźne.

Powtarzała wciąż: “jeszcze nigdy nikt mnie tak nie rżnął” i “nie przestawaj, nie przestawaj”. Zaczęło mi się robić nieswojo. Ale potem znowu się podnieciłem. Zapytałem więc, czy możemy się zmienić. Spojrzała mi głęboko w oczy i wykrztusiła między jękami: “nie psuj mi tego”. Więc położyłem się i zacząłem się masturbować.

Chwilę później koleś odepchnął ją, jednym ruchem ściągnął kondoma i wsadził swojego wielkiego chuja w jej usta. Zaczął ruchać ją w usta, aż ślina tryskała na boki. Nigdy wcześniej nie widziałem jej w takiej akcji. Potem odwrócił ją i zaczął znowu pieprzyć. BEZ GUMY. Ale w tamtym momencie już nie robiło mi to różnicy. Zaczął głośno jęczeć i w końcu spuścił się w cipce mojej dziewczyny.

Ustalaliśmy, że to będzie jednorazowa sprawa. Ale ostatnio zauważyłem, że ona z nim pisze i pewnie też się spotyka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?