w

ShowUp.tv – recenzja portalu z seks kamerkami

Jeśli szukałeś kiedyś kamerek dla dorosłych z polskimi dziewczynami, musiałeś słyszeć o SU. To w końcu najpopularniejsza strona, na której jest aż gęsto od nagich i napalonych dziewczyn o każdej porze dnia i nocy. Czy za popularnością kamerek Showup.tv stoi wysoka jakość? Czas to sprawdzić!

showup recenzja kamerek

Co musisz wiedzieć o kamerkach showup.tv?

ShowUp jest w pełni darmowy, a to oznacza, że możesz zarówno oglądać kamerki, jak i samemu nadawać, bez żadnych dodatkowych opłat. Rejestracja nie wiąże się z żadnymi opłatami, ale nie oznacza to, że wszystko na stronie dostępne jest bezpłatnie. Jednak najważniejsze funkcje najpopularniejszych sex kamerek są dostępne dla każdego za darmo!

Nasza recenzja portalu

Postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie tej stronie. Porównaliśmy ją zarówno do innych polskich kamerek z dziewczynami, jak i do najbardziej znanych serwisów na całym świecie, np. Chaturbate. Już teraz możemy zdradzić, że fani oglądania dziewczyn w internecie powinni założyć tu swoje konto!

Jak się zarejestrować na showupie?

W porównaniu z innymi polskimi stronami z kamerkami, rejestracja na showupie jest maksymalnie uproszczona i nie wymaga dodatkowej wpłaty. Twórcy strony postawili sobie za cel to, aby każdy mógł się tu zarejestrować, co ma przełożenie na to, kto korzysta ze strony. Jest tu więcej starszych osób, które nie odbiły się od formularza rejestracyjnego.

rejestracja na showup
Jeden prosty formularz, potem potwierdzenie rejestracji i konto założone!

Wystarczy uzupełnić podstawowe dane (adres e-mail, login i hasło), a następnie poczekać krótką chwilę na maila aktywacyjnego. Gdy tylko potwierdzisz rejestrację, możesz korzystać w pełni z portalu. Co jednak ważne, nie musisz się rejestrować, aby oglądać seks kamerki i nagie laski! Mimo wszystko warto się zarejestrować, bo możesz wtedy kupić żetony oraz dodać najlepsze dziewczyny do zakładki ulubione.

Strona główna i łatwość obsługi

Strona showup wzoruje się na najpopularniejszych kamerkach, czyli od razu pokazuje to, co ma najlepsze. Gdy tylko wejdziesz na główną stronę, od razu możesz sprawdzić, jakie transmisje są obecnie najpopularniejsze. Brakuje tu jednak filtrowania tagami lub kategoriami, jak ma to miejsce na Chaturbate.

Strona główna jest prosta w obsłudze, ale ma też ograniczone możliwości. Choć interfejs jest bardzo przejrzysty, to możesz wybierać tylko między płcią osoby transmitującej, a także zaznaczyć, czy chcesz najnowsze pokazy, czy te najpopularniejsze. A pokazów jest pełno, bo na showupie spotkasz całą masę prawdziwych użytkowników, którzy chętnie pokazują się na żywo.

showup tworzenie profilu
Jeśli chcesz przy okazji kogoś poznać, lepiej uzupełnij swój profil

Co znajdziesz na showupie oprócz kamerek?

Co możesz robić na SU, jeśli akurat nie ma żadnej interesującej Cię transmisji? Przede wszystkim możesz pooglądać profile innych osób, a nawet nawiązać z nimi kontakt. Choć funkcja społecznościowa nie jest tu aż tak wyeksponowana jak na stronie Zbiornik, wciąż możesz poznać ciekawą osobę z Twojej okolicy.

Warto też spędzić chwilę na forum, które jest aktywnie moderowane. Nowe wątki pojawiają się tam cały czas. Dotyczą głównie portalu showup, ale sporo treści znajdziesz w działach zajmujących się ogólnie seksem lub poznawaniem innych osób.

showup profile kobiet
Możesz przeglądać profile użytkowników i znaleźć tę kobietę, której pokazy najbardziej Cię zadowolą!

Jakie są opłaty na showup?

Na tym portalu obowiązuje tylko jedna waluta: żetony. Nie ma tu dodatkowych funkcji kont, ani innych przywilejów, które możesz kupić dodatkowo. Najważniejsze są żetony, a wydać je możesz na kilka sposobów.

Przede wszystkim żetony służą do dawania napiwków dziewczynom podczas show. Najlepsze camgirls mają w opisie zaznaczone progi, czyli dają jasną informację, co mogą dla Ciebie zrobić za odpowiednią ilość żetonów. Poza tym, żetony mogą posłużyć za bilet wstępu na specjalne transmisje, na których jest naprawdę gorąco!

opłaty showup żetony
Żetony pozwolą Ci oglądać najlepsze transmisje i dawać napiwki kobietom z kamerek +18

Czy sex kamerki showup.tv działają na telefonie?

Jeśli chcesz oglądać pokazy z telefonu lub tabletu, SU daje taką możliwość. Pomaga w tym responsywna strona internetowa, która automatycznie dopasowuje się do urządzenie, z którego korzystasz. Dlatego nie ma mobilnej wersji showup. Wystarczy, że wejdziesz na stronę główną, a ta będzie działać na każdym urządzeniu.

Mocne i słabe strony portalu

Co nam się podoba w showup.tv?

Showup to najpopularniejszy portal z kamerkami +18 w Polsce. Pozycja tej strony bierze się między innymi z:

  • Aktywni i prawdziwi użytkownicy
  • Transmisje prowadzone są 24/7
  • Aktywna moderacja strony i forum
  • Przejrzysty design strony
  • Dobrze działa na telefonie

Wady sex kamerek na showupie

Jest jednak kilka rzeczy, które twórcy SU powinni poprawić. Wśród nich są:

  • Całkiem wysokie opłaty za żetony
  • Brak interaktywnych gier między oglądającymi a prowadzącą

Topowy portal z polskimi kamerkami dla dorosłych

Showup nie odstaje na tle międzynarodowej konkurencji, a na lokalnym rynku po prostu się wybija. Jest to strona, na której zdecydowanie warto założyć konto, zwłaszcza, że rejestracja jest darmowa. Co więcej, większość sex pokazów obejrzysz całkowicie za darmo!

Nasza ostateczna ocena Showup: 9.0/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?