w

One Night Stand – jak znaleźć dziewczynę na ONS na Tinderze

Jeśli szukasz FWB lub ONS, są na to lepsze sposoby niż Tinder… Na stronie fwbons.pl znajdziesz partnerów ze swojej okolicy zainteresowanych #fwb i #ons.

Jeśli kiedykolwiek korzystaliście z Tindera, prawdopodobnie trafiliście kilka razy na skróty typu ONS, czy FWB. Dzisiaj wyjaśnię wam co oznacza ONS i jak możecie znaleźć partnerkę na One Night Stand na Tinderze.

Przez kilka lat na Tinderze, po setkach matchy, dziesiątkach spotkań i rozmów ze znajomymi, myślę że wiem na co zwracać uwagę, podczas szukania dziewczyny na one night stand wśród połączonych par.

Co oznacza skrót ONS na Tinderze

ONS to skrót od One Night Stand, co oznacza spotkanie dwóch osób w celu uprawiania seksu i spędzenie wspólnie nocy, pod warunkiem, że nie zobaczą się już więcej po gorącej nocce.

Wiele dziewczyn na Tinderze pisze w opisie „no ONS”, żeby trzymać napalonych facetów z daleka. Niedoświadczeni mężczyźni na Tinderze często przez zbytnią natarczywość tracą szansę na zaaranżowanie spotkania ONS.

Wskazówka: Jeśli dziewczyna ma w opisie swojego profilu „no ons”, niekoniecznie oznacza to, że w 100% jest przeciwna takim spotkaniom. Oznacza to jedynie tyle, że powinieneś pohamować się trochę z takimi propozycjami na samym początku znajomości.

Znajdź dziewczynę na ONS w naszym serwisie

Zastanawiasz się jak znaleźć osobę chętną do relacji typu one night stand? W naszym serwisie znajdziesz partnerów ze swojej okolicy zainteresowanych #ons.

Różnica pomiędzy FWB a ONS

Kolejny skrót, który często możemy spotkać na Tinderze razem z ONS, to FWB – czyli friends with benefits. Główna różnica pomiędzy tymi dwoma wyrażeniami jest taka, że w przypadku relacji FWB, oboje z partnerów zgadzają się spotykać ze sobą więcej, niż tylko raz.

Z własnego doświadczenia powiem, że sam wpadłem kilka razy w relacje, które można zdefiniować jako FWB, bez wcześniejszego ustalania czegokolwiek. Związki typu friends with benefits często mogą zamienić się w krótkotrwałe relacje.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kobiet z góry pisze „no fwb/ons”, więc kiedy następnym razem spotkasz się z takimi skrótami, będziesz wiedział o co im chodzi.

No Strings Attached – czyli NSA

Kolejny skrót to NSA, który jest już rzadziej spotykanym w opisach niż ONS, czy FWB. NSA oznacza „no strings attached”, czyli najprościej mówiąc: „bez zobowiązań”. Jeśli dziewczyna, lub chłopak szuka relacji NSA, oczekują oni jedynie fizycznej przyjemności, bez komplikacji i zobowiązań, jakie niosą ze sobą długotrwałe relacje.

Spotkania NSA mogą być zarówno jednorazowe (ons), lub wielokrotne (fwb), w zależności od intencji drugiej osoby.

ONS jest idealnym przykładem spotkania bez zobowiązań.

Czy warto używać skrótów?

Jeśli chodzi o facetów, to najlepiej nie umieszczać w opisie profilu żadnych skrótów, nawet jeśli twoim celem jest znalezienie partnerki do seksu. Podobnie jak w grze w pokera, nie chcesz od razu wyjawić wszystkich swoich kart tylko dlatego, że ktoś zapytał, prawda?

Co to jest LTR?

Ostatnim skrótem na dziś, który znajduje się po przeciwnej stronie od pozostałych to LTR, czyli „long term relationship”. Oznacza to poważną, długoterminową relację, lub nawet jej ekstremalną formę, czyli „szukam męża”. Kobiety w różny sposób dają znać, że szukają poważnego związku.

Często w kobiecych profilach znajdziemy „kogoś na dłużej”, „do poważnego związku”, „szukam chłopaka”, itp.

Zanim przejdziemy do tego jak znaleźć ONS na Tinderze, wyjaśnijmy kilka niepisanych reguł.

Reguły gry

Zasady relacji typu one night stand, czy friends with benefits powinny zostać przedyskutowane, jednak często dochodzi do nich bez żadnej rozmowy.

Podstawowa zasada #1: żadna ze stron nie powinna zakochać się w drugiej osobie.

Jeśli u kogokolwiek pojawi się przywiązanie, lub jakiekolwiek uczucie do drugiej osoby, związek szybko zacznie się komplikować.

Zasada #2: nie powinniście spędzać każdego dnia razem, ani pisać do siebie cały czas. Celem ONS jest jednorazowe spotkanie bez zobowiązań, czerpanie przyjemności z seksu i doświadczenie ekscytującej przygody.

Powodem dla którego dziewczyny piszą „no ons” w swoich profilach jest to, że prawdopodobnie próbowały one tego typu relacji w przeszłości i nie skończyło się to dla nich dobrze. Często dzieje się tak, kiedy kobieta zaczyna się angażować.

Najlepszym sposobem na uniknięcie dramatycznego zakończenia, to odcięcie się w 100%, kiedy sprawy się komplikują. Taki związek zazwyczaj jest świeży, dlatego emocje powinny szybko opaść i wrócić do normy.

Ostatnim przykładem na niezobowiązującą relacje, może być wspólna podróż, gdzie oboje partnerów zgadza się iść każdy w swoją stronę po zakończeniu wycieczki. Tego typu układ jest dużo bardziej ryzykowny, ponieważ dużo łatwiej włączyć emocje, kiedy jesteście w romantycznych okolicznościach, spędzając każdy dzień razem i budząc się obok siebie. Zachowaj ostrożność.

Ok, czas na konkrety.

para one night stand
Para podczas spotkania ONS

Jak znaleźć ONS na Tinderze

Zasada #1: Opcje na ONS na Tinderze pojawiają się tak szybko, jak znikają – musisz być zdecydowany i wykorzystać swoją szansę. Najgorsze co możesz sobie zrobić, to pomyśleć „eee, nie jestem dzisiaj w nastroju, może innym razem”.

Twoje „innym razem” może potrwać wieki, zanim znowu pojawi się okazja, ponieważ wszechświat chce cię nauczyć jednej rzeczy: nigdy nie marnuj okazji na szybki numerek.

To twój obowiązek jako mężczyzny, żeby zaspokoić kobietę, kiedy jest w nastroju.

Zauważysz, że gorąca passa zaczyna się od pierwszego ONS – działa to jak kula śnieżna.

  • Pierwszą oznaką tego, że dziewczyna może być zainteresowana szybkim seksem, lub ONS, jest to, że pierwsza do ciebie napisze.
  • Drugim sygnałem jest to, jeśli pisze do ciebie późno w nocy, wcześnie rano, lub podczas godzin pracy.
  • Dziewczyny, które nie szukają zabawy, zazwyczaj odpowiadają na wiadomości po tym jak skończą pracę, podczas przerwy na lunch, lub wieczorem.
  • Większe szanse na ONS masz z młodszymi kobietami w wieku 18-25 lat, niż z tymi w wieku 26-38. Starsze kobiety są bardziej zainteresowane czymś bardziej poważnym, lub oficjalną randką.

Wskazówka: Kobiety, które są w podróży i zostają w mieście jedynie kilka dni, z chęcią spotkają się z lokalnym facetem, który pokaże jej okolice. Taki spotkanie łatwo może przerodzić się w ONS. Ważne tylko, żeby dobrze to rozegrać i nie wspominać o seksie przed spotkaniem.

Metoda masowych wiadomości

To najlepsza metoda na znalezienie dziewczyny na własną rękę, zamiast czekać aż sama odezwie się pierwsza. Im więcej możliwości sobie dajesz, tym większe szanse na znalezienie kobiety na one night stand.

PS. Oprócz Tindera, możesz skorzystać również z innych portali randkowych.

Nie ma możliwości, żeby zgadnąć która z twoich par jest akurat w nastroju na niezobowiązujące spotkanie korzystając z tej techniki.

Ale uwaga! W ostatnich miesiącach zauważyłem, że Tinder może dać niewidzialnego bana, jeśli przesadzimy z masowymi wiadomościami. Nie ma znaczenia, ze jesteś połączony z wieloma profilami – według Tindera nie możesz wysyłać wiadomości do nich wszystkich na raz.

Bany mogą być na tyle skomplikowane, że dla niektórych par będziesz niewidzialny, natomiast dla innych wciąż będziesz mógł pisać normalnie.

No i przed wszystkim nie możesz być bezpośredni w wiadomościach, żeby nie dostać klasycznego bana. Wtedy w ogóle nie będziesz mógł korzystać z aplikacji na tym koncie.

Kluczem jest wysyłanie wiadomości, z których można domyślić się, że szukasz zabawy. Jednym z najlepszych tekstów jest po prostu: „masz ochotę wpaść na winko?”.

Większośc kobiet nie powinna poczuć się urażona takim tekstem na tyle, żeby zgłosić twój profil. Prawdopodobnie po prostu zignorują, albo wyśmieją taką wiadomość.

Zawsze pamiętaj, że Tinder chętniej banuje facetów, niż kobiety i przeważnie stoi po stronie płci pięknej.

Wskazówka: Nigdy nie zgłaszaj profilu kobiety, nawet jeśli cię obraziła. Tinder może zweryfikować twoje zgłoszenie i zbanować ciebie zamiast niej.

Kiedy dziewczyna odpisze „jasne”, lub wykaże zainteresowanie twoim pytaniem, spytaj szybko o jej numer telefonu i umów się na spotkanie poza aplikacją.

Podsumowanie

Aby odnieść sukces na Tinderze, musisz mieć odpowiednie nastawienie, oraz podrasowany profil i atrakcyjne zdjęcia (przetestuj, które działają najlepiej).

Kiedy tylko załatwisz podstawy, Tinder może być całkiem niezłą zabawą.

W internecie często widziałem gości, którzy narzekali, że nie maja wystarczająco par i poddawali się po kilku dniach.

Ogarnięcie profilu na Tinderze zajmuje trochę czasu i cierpliwości, ale kiedy ci się to uda, otworzą się przed tobą bramy do rozkoszy:)

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?