w

Roksa (zamknięta) – portale z ogłoszeniami towarzyskimi podobne do Roksa.pl

Roksa.pl to strona, której nie trzeba przedstawiać żadnemu internaucie zainteresowanemu ogłoszeniami dla dorosłych. Portal od wielu lat uchodzi za najpopularniejszy w Polsce.

roksa ogłoszenia towarzyskie

Czy jednak popularność tego portalu bierze się z jego jakości? Jakie są jego mocne strony, a jakie słabe? Co więcej, w świetle ostatniego zawieszenia strony, jakie są lepsze alternatywy dla Roksy? Opisaliśmy to wszystko dla Ciebie w naszej recenzji portalu z ogłoszeniami erotycznymi roksa.pl.

Uwaga! 26. listopada 2021r. działalność portalu Roksa.pl została zawieszona! Jeśli szukasz podobnych stron z ogłoszeniami towarzyskimi, zobacz które serwisy z seks anonsami są obecnie najpopularniejsze w Polsce:

Co zamiast Roksa?

Nasza opinia o Roksie (na skróty)

 • To strona o uznanej renomie, na której jest wiele profilów
 • Dzięki starannej moderacji, większość ogłoszeń jest prawdziwa
 • Niestety, lecz wszystkie ogłoszenia są płatne. Nie ma na stronie dziewczyn chętnych na seks za darmo…
 • Do tego portal słabo sobie radzi z nowszymi urządzeniami, a to za sprawą przestarzałego wyglądu oraz braku odpowiedniej aplikacji mobilnej

Poniżej znajdziesz całą recenzję portalu. Zachęcamy do wypróbowania lepszych, nowocześniejszych alternatywnych portalów z anonsami erotycznymi, z których korzystają nie tylko panie do towarzystwa, ale i normalne kobiety szukające spotkań z erotycznym podtekstem!

Jak korzystać z ogłoszeń towarzyskich na Roksa.pl?

Ten portal to swego rodzaju giełda ofert spotkań towarzyskich. Każda osoba może wystawić tu swoje ogłoszenie, informując przy tym jakie usługi świadczy. Użytkownik-ogłoszeniodawca może dowolnie wycenić swoje spotkanie w podziale na godziny. Ważny jest też opis, zaznaczenie świadczonych usług i kwestie związane z miejscem, gdzie świadczone są usługi.

Z perspektywy użytkownika-klienta, ten może wybrać osobę, z której usług seksualnych chciałby skorzystać. Może filtrować je zarówno po lokalizacji, cenie, a nawet wymiarach ciała. Następnie, po wybraniu interesującej osoby, użytkownik może się z nią skontaktować. Nie robi się tego jednak przez np. czat, a po prostu po uzyskaniu e-maila sexworkerki. Nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie.

roksa.pl strona główna
Strona główna serwisu roksa.pl

Czy rejestracja na Roksie jest łatwa?

Proces rejestracji jest prosty, jednak, aby korzystać z serwisu Roksa.pl, koniecznie najpierw trzeba potwierdzić, że ma się skończone 18 lat. Weryfikacją tego zajmują się administratorzy strony, którzy działają nadzwyczaj sprawnie.

Czy przeglądanie i dodawanie anonsów z Roksy jest bezpłatne?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony rejestracja tutaj jest darmowa, jak i również logowanie. Z drugiej strony zaś, ogłaszają się tu tylko panie do towarzystwa, dlatego za każde spotkanie trzeba słono zapłacić. Kosztowne jest także wystawienie ogłoszenia. Wliczając dodatkową promocję, jego koszt to minimum 100 złotych.

Jakie są mocne strony Roksy?

Dla większości osób Roksa to najpopularniejszy portal z anonsami erotycznymi. Jakie są jego najmocniejsze strony?

 • Ogłoszenia od użytkowniczek są w znacznej części prawdziwe
 • Moderatorzy dbają o to, by fałszywe ogłoszenia szybko znikały z portalu
 • Ogromna baza dziewczyn ułatwia znalezienie idealnej partnerki
 • Każdy profil ma podane niezbędne informacje, a nawet kilka dodatkowych

Jakie są minusy Roksy?

Choć Roksa.pl znana jest w całej Polsce, nie jest to strona bez wad. Jakie są jej najsłabsze strony?

diva w seksownej bieliźnie
Diva w seksownej bieliźnie.
 • Rezerwacja spotkania nie jest najwygodniejsza. Należy robić to manualnie przez kontakt telefoniczny lub e-mail
 • Brzydki wygląd strony na komputerze i telefonie
 • Brak aplikacji lub dobrze działającej mobilnej strony
 • Wszystkie spotkania odbywają się za pieniądze. Nie ma tu darmowego seksu.
 • Na profilach brakuje wielu dodatkowych informacji, które ułatwiłyby wybór idealnej dziewczyny
 • Niepewna sytuacja co do przyszłości portalu

Jak długo Roksa będzie zawieszona i czy portal będzie jeszcze działać?

W ostatnim czasie o stronie z ogłoszeniami erotycznymi Roksa.pl było bardzo głośno. Wszystko za sprawą tajemniczego zamknięcia portalu, które zszokowało użytkowników. Nic nie zapowiadało tego, że ta niezwykle popularna strona ma chylić się ku końcowi.

Niestety, lecz los roksy nie jest jeszcze pewny, ale nie maluje się w jaskrawych barwach. Wszystko zanosi się na to, że strona już nie wróci, dlatego tym bardziej warto skierować się na lepsze i nowocześniejsze portale.

Wśród użytkowników znane są portale takie jak Eamore, Odloty, Erodate, Escort, czy Hoters, jednak w niedalekiej przyszłości na pewno możemy spodziewać się nowych, które będą chciały zająć miejsce Roksy

Podsumowanie

Najsłynniejszy portal z anonsami erotycznymi swoją pozycją cieszy się bardziej ze względu na swoją historię, niż ze względu na to, co oferował. Płatne spotkania, brak szansy na poznanie normalnych dziewczyn, a do tego niejasna przyszłość portalu sprawiają, że lepiej zajrzeć na inne strony dla dorosłych, które skupione są na spotkaniach erotycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Co myślisz?