w

Wibrująca przygoda

Kolejny ciężki dzień w szkole średniej minął. Alicja wyszła, razem z koleżanką z klasy, kierując się do wyjścia. Nagle koleżance Alicji zadzwonił telefon, była to jej mama.

– Skarbie, klucze zostawiłam tam, gdzie zawsze. Muszę jechać do pracy, jest awaria systemu – powiedziała.

– Dobrze mamo, na którą wrócisz do domu? – odpowiedziała Monika.

– Pewnie dopiero późnym wieczorem, obiad jest w lodówce. Kocham Cię, pa! – po czym się rozłączyła.

Dziewczyny ucieszyły się tym faktem, ponieważ od dawna planowały wypróbować, to co znalazły u mamy Moniki w szufladzie. Okazja spadła im z nieba.

Uradowane tym faktem poszły szybkim krokiem na autobus. Szybko minęła im podróż, aż doszły pod dom Moni.

– Ciężki dzień dzisiaj, ale los się do nas uśmiechnął – powiedziała Alicja z podekscytowaniem w głosie.

– Racja, poczekaj tutaj, pójdę po klucze i otworzę Ci drzwi od wewnątrz – usłyszała odpowiedź od Moniki.

Będąc już razem w przedpokoju, szybko ściągnęły buty, rzuciły swoje plecaki na podłogę z zamiarem jak najszybszego udania się na górę.

Weszły do pokoju mamy Moniki. Od wejścia po lewej stronie można było ujrzeć duże dwuosobowe łóżko z rozłożoną świeżo wypraną pościelą. Wchodząc bardziej w głąb pokoju po prawej stronie stała wielka szafa z ubraniami, wyglądała jak za czasów lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wizualną wielkość pokoju tylko powiększało okno znajdujące się naprzeciwko drzwi. Alicja szybko je zasłoniła czarnymi zasłonami, aby dać sobie i koleżance więcej prywatności. Dodatkowo zamknęły drzwi od pokoju.

–Gdzie jest schowany? – zadała pytanie Alicja.

–  W tej szufladzie obok łóżka, po prawej stronie. Tylko ostrożnie, leży na niej szklana szkatułka mojej mamy! – odpowiedziała szybko Monika, zdejmując z siebie swoją czerwoną koszulkę.

Pierwsza z dziewczyn otworzyła szufladę. Jej oczom ukazał się czarny niedużej ilości wibrator. Ku jej zdumieniu obok niego zobaczyła coś jeszcze. Był to gumowy penis, dziewczyna pierwszy raz widziała coś takiego na oczy.

– Dzisiaj w końcu się odstresujemy po całym tym czasie – rzekła nastolatka.

– Ciekawe jak bardzo się to będzie różnić od masturbacji palcami – odrzekła druga dziewczyna.

Dziewczyny delikatnie położyły się na łóżku. Tak samo, jak ostatnio, zaczęły powoli swoją grę wstępną od delikatnego przytulania. Po chwili jeszcze bardziej przybliżyły się do siebie, a ich usta włączyły się do gry. Namiętne pocałunki trwały kilka minut, następnie Alicja ściągnęła swoją bluzkę razem ze stanikiem. Za jej przykładem tak samo uczyniła Monika, która już czuła duże podniecenie całą sytuacją. Ich ciała ocierały się o siebie, tej bliskości towarzyszył zapach kwiatowy świeżo wypranej pościeli. Czuły się bardzo bezpiecznie oraz komfortowo. W tym momencie nawzajem ściągnęły sobie spodnie oraz aksamitne czerwone majtki, były ich wielkimi fankami.

Alicja zaczęła całować Monikę: Zaczynając od ust, schodząc coraz niżej, aż doszła do warg sromowych.

Delikatnie używając swojego języka oraz palca wskazującego zaczęła robić koleżance minetę.

-Ja pierdole! Tak, właśnie tak rób! – Jęczała Monika.

Alicja nie przestawała, wiedziała bowiem bardzo dobrze jak zrobić dobrze swojej znajomej ustami. Zabawa dziewczyn trwała w najlepsze, co chwilę zmieniały pozycję. Raz po raz jedna i druga wykazywały się całym zaangażowaniem i inicjatywą, aby sprawić sobie jak największa przyjemność.

Przeszły do pozycji 69, która była ich ulubioną. Sprawiała wiele doznań oraz delikatnych jęków, które jeszcze bardziej podniecały je nawzajem. Po zakończeniu tej pozycji postanowiły użyć wibratora oraz gumowego penisa.

– Rezerwuję dildo! – Powiedziała Monika, biorąc go z szafki.

– Mi wibrator pasuje! – zaśmiała się Alicja.

Leżąc obok siebie, zaczęły używać swoich nowych zabawek. Aby urozmaicić swoje doznania postanowiły zmieniać się nimi. Wibrator okazał się strzałem w dziesiątkę, sprawiał on niezapomniane doznania dla młodych dziewczyn.

– Boże, jest zajebiście – przyznała jedna z dziewczyn cichym głosem.

– Tak, tak, tak! – odpowiedziała druga. Czując po swoim ciele, że zbliża się do szczytowania.

Nadeszła ta piękna chwila, spełnienie seksualne dla nastolatek nie miało końca. Co więcej, było to dla nich tak przyjemne, że Monika pierwszy raz w życiu doznała obfitego kobiecego wytrysku. Jednak co najważniejsze, jedna i druga dzięki wibratorowi osiągnęła ubłagany orgazm.

– Monika, musimy to powtarzać częściej. To było nie… – zacięła się Alicja.

– Niesamowite – dokończyła Monika, po czym dodała – Tak, będziemy to robić częściej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?