Ostatnie treści

 • siostra przyjaciela sex historia

  Siostra mojego najlepszego przyjaciela

  Siostra mojego najlepszego przyjaciela i ja przekroczyliśmy granicę – wszystko przez jej niesamowity tyłek.

  Przyjaźnię się z Danielem od prawie 15 lat. Oboje mamy teraz po 26 lat i nadal Więcej

 • studentka niewolnica bdsm

  Studentka niewolnica (bdsm)

  Klęczy przede mną, ręce ma skrępowane, jej jędrne piersi sterczą do przodu, w tej pozycji widać linię jej żeber…

  Pewna dziewczyna – teraz już kobieta, z całą pewnością, choć w moich oczach wciąż pozostaje dziewczynką, bo Więcej

 • lodzik opowiadanie erotyczne

  Lodzik, który zmienił całe moje licealne życie

  Zawsze słyszałem, że seks nie jest jak porno, ale póki co wydawał mi się całkiem podobny…

  Zaznaczam, że zmieniłem niektóre szczegóły, żeby zapewnić sobie anonimowość, ale wszystkie opisane wydarzenia zdarzyły się naprawdę. Więcej

 • orgazm sex opowiadanie

  Mój pierwszy orgazm

  Przyłapana podczas pierwszego orgazmu w życiu [prawdziwa historia]

  Wchodzę do pokoju i zamykam drzwi. Wzdycham głęboko, rzucając torbę na stół – co za dzień, naprawdę muszę się trochę Więcej

 • anal opowiadanie erotyczne

  Dziewczyna uprawia anal na moich oczach

  Moja długoletnia dziewczyna (teraz już ex) na moich oczach wzięła w tyłek ogromnego kutasa.

  Chodziłem z pewną dziewczyną, Lidką, prawie cztery lata (ja miałem wtedy 23, a ona 28 lat). Było nam razem świetnie, ale Więcej

 • kolega z uczelni sex opowiadanie

  Kolega z uczelni

  Zaczęłam umawiać się z przystojniakiem z mojej grupy. Był prawiczkiem, ale teraz ma nieograniczony dostęp do mojej cipki.

  Nareszcie mam historię, którą warto się tutaj podzielić. Miłego czytania! Wszystko zaczęło się w październiku Więcej

Najlepsze darmowe sex opowiadania w całym internecie!

Szukasz wciągających opowiadań erotycznych, które doskonale nadadzą się do rozpalenia zmysłów w ramach gry wstępnej lub zastąpią klasyczne filmiki i zdjęcia? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to znak, że jesteś we właściwym miejscu!

Na Nudez tworzymy w 100% oryginalne i autorskie seks opowiadania erotyczne, które tworzymy z myślą o tym, by dostarczyć czytelnikowi jak najwięcej wrażeń. Dostępne na naszej stronie sex historie są tworzone z myślą o poszczególnych preferencjach. Znajdziesz u nas klasyczne opowiadania erotyczne, jak i te opisujące pierwszy raz, zdradę, seks grupowy, seks lesbijek lub gejów, MILF i wiele, wiele więcej! Pewne jest to, że każdy znajdzie coś dla siebie wśród seks opowiadań na naszej stronie!

Zastanawiasz się, kiedy sięgnąć po takie opowiadania? Albo czy to w ogóle dla Ciebie? Spieszymy z odpowiedziami!

Czytanie seks opowiadań to najlepszy sposób na znalezienie nowych inspiracji do łóżka czy odkrycie nowych fetyszy oraz podniecających Cię wizji, które przecież możesz zrealizować w prawdziwym życiu! Nasze opowiadania są atrakcyjne zarówno dla osób, które chcą potraktować je jako element gry wstępnej, jak i dla osób, które preferują taką formę erotyki. Nakręć się na romantyczny wieczór razem z najlepszymi seks opowiadaniami na Nudez lub zanurz się w nie samemu.

Sex opowiadania są coraz popularniejsze, dlatego warto po nie sięgnąć i przekonać się, czy taka forma Ci odpowiada. Erotyczne historie czytają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Efekt 50 Twarzy Greya jest Ci z pewnością znany. Kobiety w takich historiach odnajdują nowe inspiracje łóżkowe i przełamują się do nich. To samo dotyczy oczywiście mężczyzn.

Dlatego daj szansę opowiadaniom erotycznym już teraz! Zanurz się w świat pisanych sex historii, a pewnością nie pożałujesz. Wracaj tu często, ponieważ nowe opowiadania dla dorosłych pojawiają się u nas regularnie. Zawsze przyświeca nam jednak najważniejsza zasada: jakość, a nie ilość. Dlatego masz pewność, że każde opowiadanie na naszej stronie będzie naprawdę gorące!