w

Masażysta doprowadził mnie do orgazmu

Co dwa tygodnie chodzę na masaż do luksusowego spa niedaleko mojego domu. Za każdym razem jest cudownie. Doskonale wydane pieniądze. Zawsze proszę o tego samego masażystę, który wygląda trochę jak Jason Momoa. Jest wielki, umięśniony, przystojny i doskonały w tym, co robi. Wygląd jest tylko dodatkiem.

Noooo więc… Wczoraj poszłam na sesję i byłam wyjątkowo spięta. Od razu o tym wspomniałam, tylko nie wiedziałam, skąd to napięcie się wzięło. Zazwyczaj mam problem z dolnymi plecami, więc założyłam, że to muszą być te okolice. Nasmarował mnie oliwka i zaczął powoli i metodycznie rozmasowywać moje ciało. Muszę zaznaczyć, że podczas masażu mam w zwyczaju głośno jęczeć, jakbym przeżywała super silny orgazm. Nawet kiedyś menadżerka poprosiła mnie, żebym próbowała się powstrzymywać, ale po prostu nie umiem się kontrolować, gdy jest mi przyjemnie. Mój masażysta nigdy nic na ten temat nie powiedział, więc nie wiedziałam, co o tym sądzi, dopóki nie zobaczyłam tej wielkiej buły w jego spodniach.

Właśnie kończył masować mi plecy, uniosłam głowę i jego krocze było tuż przed moją twarzą. Przysięgam, że widziałam, jak jego penis pręży się i pulsuje. Odruchowo powiedziałam “wow!”. Odsunął się, naciągnął ręcznik na moje plecy i powiedział, że skończył. Oświadczył, że wychodzi na pięć minut, a potem umówimy kolejne spotkanie. Te 5 minut ma być na ubranie się, ale widok jego wzwodu sprawił, że musiałam najpierw zająć się swoją wilgotną i nabrzmiałą cipką. Gdy robię to sama, zazwyczaj dochodzę bardzo szybko, więc ryzyko nie było duże.

Cóż… Tym razem musiało zejść mi dłużej. Pewnie pukał, ale ponieważ nie odpowiedziałam, po prostu wszedł. Miałam nogi w powietrzu i robiłam sobie dobrze palcami. W mgnieniu oka zamknął za sobą drzwi i gapił się na mnie. Byłam tak podniecona, że nie przerwałam. Palce rytmicznie wsuwały się do mojej mokrej dziurki. Chwycił swojego penisa przez spodnie i jęknął głośno. Włożył dłoń pod gumkę i wyciągnął wspaniałego, ogromnego kutasa. Zaczął się masturbowac, patrząc na mnie.

– Jeśli w ciebie wejdę, skończę natychmiast. Zbyt wiele razy o tym myślałem – powiedział, przyspieszając ruchy ręki. – Daj mi się polizać.

Podszedł do mnie, nachylił się nad moimi biodrami, chwycił moją rękę, odsunął ją, dokładnie oblizał moje palce i wessał się w moją rozgrzaną cipkę. Lizał i ssał moją łechtaczke, jakby od tego zależało jego życie. Wsadził we mnie trzy palce, jednocześnie uderzając językiem w łechtaczkę – myślałam, że umarłam i jestem w niebie. Nie przestawał. Powiedziałam mu, że dochodzę. Nic sobie z tego nie robił. Ssał mnie jeszcze mocniej, tak że nie mogłam dłużej wytrzymać, moje ciało zaczęło drżeć, a moja cipka zalała go sokami. Zmoczyłam całe łóżko. Wszystko. Był trochę zaskoczony i zdezorientowany, ale musiało mu się podobać, bo wystrzelił, nie dotykając się, gdy tylko zrozumiał, że doprowadził mnie do kobiecego wytrysku. Więc oboje byliśmy pokryci naszymi sokami, przed drzwiami czekał kolejny klient, a ja wciąż pragnęłam poczuć w sobie jego wielkiego kutasa. Powiedział w recepcji, że zamówiłam dodatkową godzinę, i ktoś przejął jego klienta. Myślę, że doprowadzanie mnie do orgazmu jest teraz jego obsesją. Ma do mnie wpaść wieczorem i powiedział, że jest bardzo głodny. Nie mogę się doczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?