w

Wysyłanie nudesów – kompletny przewodnik.

„Miłość jest ślepa, ale w razie czego, wyślij nudesa” – stare chińskie przysłowie.

Żyjemy w świecie w którym obrazy są warte więcej, niż tysiąc wiadomości, a dzięki ogólnodostępnej technologii, ludzie mogą wysyłać i odbierać nagie zdjęcia na swoich smartfonach (tak, wiemy – w dobie snapów i nudesów, używanie słowa „zdjęcia” brzmi nieco staroświecko).

W każdym razie, słyszeliśmy że wysyłanie nudesów na swoje telefony jest ostatnio bardzo modne i absolutnie niezbędne, podczas nowych znajomości. Tak mówiły koleżanki.

Nasza ekipa Nudez stworzyła dla was ten podręczny przewodnik dotyczący wysyłania nudesów, abyście mogli bezpiecznie dzielić się swoimi pięknymi ciałami z innymi. Oto zasady gry:

1. Nie pytaj.

Wiemy, pewnie myśleliście, że zasadą numer jeden będzie „Nie wysyłaj nagich zdjęć”, ale spokojnie, dopiero zaczynamy nasz poradnik. Domyślamy się, że skoro już się tutaj znalazłeś, to na pewno taki punkt by nie przeszedł.

Może tylko nam się wydaje, ale pytanie dziewczyn o nudesy wydaje się trochę creepy. Chcielibyśmy mieć wystarczająco determinacji, żeby poprosić znajome, żeby się rozebrały i wysłały nam swoje sex fotki, ale chyba nie urodziliśmy się z taką pewnością siebie.

Zasada tyczy się właściwie tylko mężczyzn, ponieważ kobiety non stop otrzymują nieproszone zdjęcia penisów. Według ankiety Pew Research z 2017 roku, 83% kobiet ma na swoim telefonie co najmniej jedno zdjęcie penisa, który nie jest własnością jej chłopaka.

2. Wiedz do kogo wysyłasz nudesy.

Wydaje się to oczywistym punktem, jednak wciąż słyszymy o nudeskach, które wyciekły do internetu. Jeśli twoja druga połówka wyjawiła intymne sekrety swoich ex, możesz być pewny, że w chwilach słabości zrobi to samo tobie. Szczególnie proszenie o niepokazywanie najlepszej przyjaciółce twojej nagiej fotki.

Sam dobrze wiesz jak to się skończy.

3. Zawsze miej możliwość, żeby się wyprzeć.

Jeśli twoje nagie fotki nieszczęśliwie zostaną udostępnione dalej, możesz próbować udowodnić innym, że to nie ty. Nigdy nie rób zdjęcia z twarzą, oraz zakryj wszystkie charakterystyczne punkty na ciele. Każdemu, kto rozważa wysyłanie nudesów, proponujemy zrobienie sztucznego tatuażu, lub blizny. Dzięki temu w przypadku, kiedy ktoś spyta się ciebie o dane zdjęcie, zawsze będziesz mógł powiedzieć „Nie wiem kto to, ale ja nie mam tatuażu na swoim tyłku”.

Więcej przeczytasz w naszym artykule: Bezpieczny Sexting: Jak wysyłać gołe fotki i nie zrujnować sobie życia

4. Wyglądaj dobrze.

Próżność… Nie mówimy, że powinniście być szczęśliwi, kiedy wasze zdjęcia przeciekną, jednak jeśli tak się stanie, powinniście być z nich dumni. Tak jak z innymi zdjęciami, światło i otoczenie są kluczowe. I proszę, skorzystaj z dobrego aparatu. 99% zdjęć, które widzimy w social mediach, wyglądają jakby były zrobione kalkulatorem. Średnio potrzeba 1080 prób, aby uzyskać zadowalające selfie, ale musisz być ostrożny, żeby nie wyszło zbyt dobre, aby uniknąć pytań typu „Kto ci zrobił to zdjęcie?”.

Aby zwiększyć swoje szanse, sprawdź jak robić naprawdę gorące zdjęcia nago.

5. Nie wysyłaj nigdy nudesów bez pytania.

Słowa, których nie wypowiedział nikt nigdy w historii: „Chciałam umówić się na randkę z Andrzejem, kiedy pewnego dnia na moim telefonie pojawiło się super przybliżone zdjęcie jego klejnotów. Kiedy zobaczyłam tę mosznę, wiedziałam że jesteśmy dla siebie stworzeni.”

Jeśli nie jesteś poproszony o wysłanie nudesów, oznacza to dokładnie to, że druga osoba nie ma ochoty oglądać twojego nagiego ciała.

6. Po zakończeniu związku, usuń wszystkie zdjęcia ze swojego telefonu.

Wiemy, że i tak tego nie zrobicie, ale musicie zapewnić osoby, które wysłały wam zdjęcia, że usunęliście wszystkie intymne fotki ze swojego telefonu.

7. Nigdy nie udostępniaj dalej.

Nawet najlepszej przyjaciółce. Najlepiej nawet nie otwierać nudesów, kiedy w promieniu 10 metrów znajdują się inne osoby. Jedyne bezpieczne miejsce do oglądania nagich zdjęć to sypialnia, z wyłączonym światłem. Traktuj nudle jako drogocenny skarb. Jakbyś był Frodo Bagginsem noszącym pierścień.

8. Odwzajemniaj

Główny powód dla którego nie bawię się w grę w nudesy. Mama zawsze uczyła mnie, by odwzajemniać się innym… a do tego niekomfortowo czuję się pozując przed kamerą. Nie wiem czy się uśmiechać, czy wyglądać serio, dlatego zawsze odwracam się od kamery.

9. Nigdy nie wspominaj o nudesach.

Jeśli miałeś wystarczająco szczęścia, żeby otrzymać prezent w postaci nudeska, powiedz drugiej stronie jak bardzo ci się podoba (nie jest to czas na szczerą krytykę, po prostu powiedz, że jest piękna). Jeśli ktoś zdecyduje się udostępnić ci nagie zdjęcie, nie naciskaj na więcej i nie wspominaj o tym, gdy jesteście razem. Zachowaj dla siebie ten intymny moment.

Wysyłanie nudesów jest jak wejście do pokoju swoich rodziców podczas seksu. Oni to wiedzą. Ty to wiesz. Wystarczy.

10. Doceniaj wysiłek.

Złota zasada w życiu. Bądź wdzięczny za to, że żyjesz w czasach kiedy twoja połówka może cię nakręcić, mimo że nie jest w tym samym miejscu. Doceń ból, jaki przeszła wyginając się do zdjęcia w ten sposób. Doceń skomplikowane obliczenia, jakie musiał wykonać, aby znaleźć idealną perspektywę w której sprzęt wydaje się największy. Pamiętajcie o bezinteresowności i namiętności.

Oto nasze zasady. A wy czym kierujecie się podczas wysyłania nudesków? Dajcie znać w komentarzach!

I pamiętajcie, to co zawsze powtarzała mi prababcia:

Jeśli kobieta cię kocha, zrobi dla ciebie wszystko… nawet wyśle te nagie fotki, które tak uwielbiasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?