w

Jak robić naprawdę gorące zdjęcia nago (15 wskazówek)

Moment! Kto opublikuje moje nagie zdjęcia w sieci!? Jeśli wszystkie sekretne fotki gwiazd wyciekły przez włamanie na chmurę, gdzie w takim razie są moje nudeski?

Moje fotki są naprawdę dooobre! Nie mam nikogo pod ręką, żeby mi je zrobił, bo… jestem singlem, ale całkiem dobrze sobie radzę samemu, razem z przednią kamerą mojego smartfonu. Ok, muszę przyznać, że Doda jest całkiem seksowna, a piersi Natalii Siwiec wyglądają dokładnie tak wspaniale, jak je sobie wyobrażałem, ale wciąż uważam, że moje nagie fotki są całkiem w porządku. Krążą one sobie w chmurze, której prawdopodobnie nikt nie rozumie. Cóż, jeśli trafią na twój telefon, miłego oglądania!

Chcesz zrobić perfekcyjne nudesy, żeby wysłać komuś w wiadomości? Mam dla ciebie kilka przydatnych wskazówek.

 1. Nie rozbieraj się całkowicie. Naprawdę chcesz wysłać komuś totalnie nagie zdjęcie z przodu? Nie, nie chcesz. Zacznij od sutków, ramion, lub ledwie widocznego dekoltu w zwykłej koszulce.
 2. Pozostań w strefie komfortu. Nikt nie jest wart tego, żebyś czuła/czuł się zawstydzony, lub zestresowany. Jeśli nie czujesz się komfortowo wysyłając partnerowi zdjęcie, nie rób tego.
 3. Wiedz jak wyglądasz najlepiej. Najlepsze zdjęcia wychodzą ci z lewego profilu? W takim razie zawsze staraj się to pokazać. Fotki pod odpowiednim kątek sprawiają, że wyglądasz szczuplej i bardziej interesująco.
 4. Selfie tyłka jest bardzo trudne. Wciąż próbuję udoskonalić swoją technikę, jednak odkryłem, że najlepsze kadry są podczas klęczenia z włączoną przednią kamerą, ustawioną nisko i pod kątem. Twój tyłek wygląda na większy, a jakikolwiek cellulit jest ukryty przez słabą jakość przedniej kamery. Jakakolwiek zmiana jest jednak niemożliwa w tej pozycji. Trzymaj się, tap madl!
 5. Jedno z moich ulubionych zdjęć, to góra bielizny, którą akurat noszę tego dnia. Z jakiegoś powodu, zdjęcie mojego kolczyka w pępku i koronkowego stanika doprowadza facetów do szaleństwa.
 6. Kolejne idealne zdjęcie jest spod prysznica. Krople wody na ciele, lub mydliny są zawsze seksowne.
 7. Podkreśl swoje najlepsze atuty. Moje to piersi. W sumie to zawsze skupiam się na cyckach.
 8. TRZYMAJ SKARPETKI POZA KADREM.
 9. Twarde sutki = lepszy nudes.
 10. Odpowiednie oświetlenie to klucz. Nie chcesz zbyt jasnego światła, ani zbyt ciemnego – jaki w tym sens? I pamiętaj, aby starać się nigdy nie używać flesha.
 11. Jeśli robisz zdjęcie w lustrze, proszę wyczyść najpierw lustro.
 12. Nie pokazuj swojej twarzy, chyba że naprawdę ufasz drugiej osobie. Możliwe, że twojego nudeska zobaczy więcej, niż jedna osoba. Tutaj obowiązuje ta sama zasada, nie wysyłaj nudesów osobom, którym nie ufasz. Chyba że masz to w dupie, wtedy jak najbardziej, śmiało.
 13. Drocz się. Góra pończochy, sama noga, lub tylko zarys sutka w koszulce mogą być bardziej podniecające, niż całkowicie nagie zdjęcie.
 14. Wyślij je dziewczynom do oceny. Ja tak robię. Otrzymywanie seksownych fotek od znajomych jest spoko, to dobry sposób na zbudowanie swojej pewności siebie.
 15. Poczuj się SEXY! Załóż to, w czym czujesz się dobrze i pokaż to na zdjęciach. Jeśli wszystko inne zawiedzie, czarna koronka zawsze działa cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Co myślisz?