w

18 zasad udanego Sextingu

Kompletny poradnik dotyczący sextingu dla ciebie i twojego partnera.

Zadajecie wiele pytań w jaki sposób uprawiać sexting, kilka z nich to: Która emoji jest najbardziej podniecająca? Czy inni piszą do siebie z pracy? Czy to w ogóle przyjemne?

„Sexting to idealna gra wstępna”, jak mówi Tomasz Mrówa, seks edukator i założyciel platformy edukacyjnej Pasja w seksie. „To zabawny, namiętny sposób, aby pozostać w kontakcie z partnerem. Utrzymuje to wysoki poziom podniecenia przez cały dzień, oraz odtwarza uczucia z początków związku”.

Dla początkujących, oraz wszystkich szukających punktów odniesienia, nasi eksperci dzielą się z wami swoimi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi udanego sekstingu.

1. Podstawa to wyczucie czasu.

Najlepiej być świadomym co robi twój partner, kiedy chcesz zacząć sexting. Jeśli ktoś jest na spotkaniu z rodziną, cotygodniowym meetingu z szefem, lub podczas przerwy obiadowej – nie jest to najlepszy czas na wysyłanie gorących wiadomości.

Jeśli nie jesteś pewien co robi twój partner, zapytaj po prostu „Hej, co tam porabiasz?”, aby dowiedzieć się czy to odpowiedni czas na niegrzeczne zabawy.

2. Graj powoli.

Sexting to przede wszystkim budowanie napięcia. Zacznij rozmowę od wiadomości, która pokaże, że jesteś gotów do zabawy, bez wyjawiania zbyt wiele. Możesz np. wysłać selfie z dekoltem z prostą wiadomością „Co tam?:>”. Zdobędziesz tym uwagę partnera, oraz jasno dasz do zrozumienia, że rozmowa może się ciekawie rozwinąć, jeśli druga strona ma ochotę.

Jeśli chodzi o sexting, zawsze powinno się grać 5x wolniej, niż myślimy. Nie chcesz od razu przejść do seksu, bez gry wstępnej – seksting wygląda tak samo. Zacznij od wiadomości w stylu „Nie mogę przestać myśleć o naszej ostatniej gorącej nocy” i stopniowo buduj napięcie od tego punktu.

3. Pamiętaj, jaką grasz rolę.

Kiedy zaczynasz sexting, pamiętaj że masz kontrolę nad tym, jaką rolę przyjmiesz. Twoja rola to otwarty partner, który jest nakręcony i gotowy do szalonych rzeczy. Twoje słowa, zdjęcia i wiadomości głosowe mogą być wykorzystane do fantazjowania i wywołania ekscytacji u partnera.

4. Nie zapuszczaj się daleko poza strefę komfortu.

Rób tylko to, z czym czujesz się komfortowo. Sexting może być tak niewinny, jak wiadomość „Nie mogę się doczekać, aż będziemy się kochać dzisiaj w nocy”, lub tak niegrzeczny jak wysłanie nudesa. Zacznij od czegoś, co jest lekko niekomfortowe, ale nie sprawia, że chcesz uciec i się schować.

5. Daj znać partnerowi, zanim wyślesz nudesa.

Przed wysłaniem nagiego zdjęcia, zacznij od wiadomości NSFW (not safe for work – nie bezpieczne podczas pracy), a następnie skopiuj ten sam tekst kilka razy i dopiero wyślij fotkę. Dzięki temu nudes nie wyskoczy od razu na telefonie twojej partnerki, oraz pozwoli im zobaczyć zdjęcie, kiedy nie będą w potencjalnie nieodpowiednim, zawstydzającym momencie.

Sprawdź również nasz artykuł: 6 niepisanych zasad wysyłania nagich zdjęć

6. Zadbaj o efekty wizualne.

Perspektywa jest kluczowa przy robieniu zdjęć i kręceniu filmów podczas sextingu. Dobre ujęcia to podstawa udanego sekstingu i mogą zadecydować o całej zabawie. Rób zdjęcia z perspektywy, która ujawnia tylko seksualne części ciała (usta, szyja, biodra, brzuch, pupę, stopy, okolice bikini).

Tylko od ciebie zależy jak prowokujące będą twoje nudesy. Dobrym przykładem jest zdjęcie z góry, gdzie dobrze widoczne są piersi. Kolejny pomysł to zdjęcie pupy od dołu, przez co będzie wydawało mu się, że jest prawie na jego twarzy.

Dowiedz się więcej: Jak robić naprawdę gorące zdjęcia nago (15 wskazówek)

7. Trzymaj w swojej galerii gorące zdjęcia gotowe do wysłania.

Trzymaj swoje ulubione nudesy w galerii, aby podczas sekstingu szybko być gotowym do odpowiedzi. Do przechowywania swoich nagich zdjęć najlepiej korzystać z aplikacji, które zabezpieczają hasłem dostęp do konkretnych folderów.

8. Poznaj seksualne znaczenie emotikon.

Wysyłanie dwuznacznych emotek może podkręcić atmosferę bez nawet jednego słowa. Bakłażan i banan są często używane jako penis. Brzoskwinia to tyłeczek. Emotka z wystającym językiem reprezentuje porządanie, a krople wody podniecenie, lub wytrysk. Znając znaczenie seksualne emotikonek będziesz mógł swobodnie uprawiać sexting nawet w miejscach publicznych.

9. Czas na niegrzeczne słówka.

Niegrzeczne rozmowy, to podstawa sextingu. Słowa których używasz w wiadomościach, odkrywają twoje fantazje przed partnerem. Możesz napisać co masz na sobie. Możesz poprosić go o nagie fotki, aby skomentować jego ciało i opisać szalone rzeczy, jakie byś z nim robiła. Możesz opisać jak twoje ciało reaguje na to, co czytasz. Twoje słowa mogą również instruować partnera co chcesz, aby robili, podczas fantazjowania o tobie. Doprowadź ich do orgazmu.

10. Zacznij od własnych doświadczeń.

Jeśli szukasz inspiracji na sexting z obecnym partnerem, doskonałym sposobem na rozpoczęcie jest przywołanie gorącego momentu z twojego życia seksualnego. Możesz wysłać wiadomość typu „Uwielbiam, jak mnie wczoraj całowałeś po szyi”. Następnie „co byś chciał zrobić kolejnym razem, kiedy się zobaczymy?”, „nie mogę się doczekać, aż będę naga w twoim łóżku”. Polecamy również rozmowy o tym, co czujesz i chcesz w danym momencie, jak na przykład  „Całuję twoje ciało powoli schodząc niżej…”, aby zbudować napięcie i wspomóc wyobraźnię.

11. Ale nie bój się otwarcie mówić o swoich fantazjach.

Nie zawsze łatwo jest rozmawiać ze swoim partnerem o rzeczach, które chcesz spróbować w łóżku, kiedy jesteście ze sobą na twarzą w twarz. Sexting to idealny sposób na przedstawienie swoich fantazji, bez presji i napięcie, że ktoś na ciebie patrzy.

12. Diabeł tkwi w szczegółach.

Im dokładniejsze będą twoje wiadomości, tym lepiej będzie tobie i partnerce wyobrazić sobie dane sytuacje i łatwiej będzie wam kontynuować niegrzeczną konwersację.

13. Zadawaj pytania.

Nie bój się zadawać pytań partnerce podczas sextingu. Przecież to właśnie seksualne rozmowa. Zadawanie intymnych pytań jest prostym sposobem, na odkrycie o czym myśli twój partner. Pytania pomagają również zarysować twoje fantazje w jej wyobraźni.

Możecie zacząć od prostych pytań typu: Jakie masz fantazje? Którą część mnie chcesz zobaczyć? Jesteś podniecona? Jak chcesz w to ze mną zagrać? Jak chciałabyś, żebym cię podniecił?

14. Pomyśl o pytaniach już wcześniej.

Wymyśl siedem nakręcających pytań na wprowadzenie, jeszcze zanim zaczniesz sexting. Gotowe frazy pozwolą na nieco szybsze rozkręcenie tematu, oraz pomogą uniknąć niezręcznej ciszy.

15. Sexting to nie tylko wiadomości i zdjęcia.

Możecie wprowadzić również w waszej relacji zwyczaj wysyłania wiadomości głosowych. Spraw, by było to tak naturalne, jak to tylko możliwe. Udawane seksi wiadomości głosowe, są bardziej zabawne, niż pomocne w podnieceniu partnera. Czasami wystarczy dźwięk, jak bawisz się ze sobą, aby nakręcić partnerkę. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że partner robi to wszystko, co na masz ochotę. Nagraj dźwięki, które byś w tym momencie wydawała i wyślij bez wstydu.

16. Nie korzystaj z oficjalnych pojęć.

Używanie powszechnego słownictwa i slangu, zamiast terminów medycznych podczas opisywania aktów seksualnych i części ciała, brzmi bardziej seksowanie podczas czytania. Nawet jeśli czujesz się dziwnie, pisząc „penis, kutas, cipka” w danym momencie, w głowie odbiorcy będzie to brzmiało jak najbardziej naturalnie. Przygotuj sobie wcześniej wybrane słowa, których chcesz użyć podczas sextingu.

17. Memy i gify dają radę.

Doceń siłę gorącej animacji gif, która działa na wyobraźnię. Wysyłaj memy i gidy, jako uzupełnienie tego, co już napisałeś. Są one dobrymi przerywnikami w rozmowie i dają trochę czasu na wymyślenie kolejnych tekstów.

18. Baw się dobrze!

Sexting to forma uwodzenia w której to ty masz władzę i kontrolę. Wykorzystaj to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?