w

Randki na Datezone – kogo poznasz na tym portalu? (recenzja i opinie)

Chcesz poznać kogoś na niezobowiązujący seks? To tak, jak wielu użytkowników portalu Datezone. Przeczytaj naszą recenzję i umawiaj się na sex randki!

datezone opinie

Nasza opinia o Datezone (dla niecierpliwych)

Chcesz poznać opinie o Datezone, ale nie masz czasu na to, by przeczytać całą recenzję? Zebraliśmy dla Ciebie w skrócie najważniejsze informacje!

 • Datezone działa! Tak przynajmniej mówi Marcel, prawdziwy użytkownik portalu, który podzielił się z nami swoją opinią;
 • Proces rejestracji i logowania jest łatwy, ale nie odsiewa fałszywych profili;
 • Portal ma niezłą stronę mobilną i działającą aplikację na telefony z Androidem;
 • Niestety, lecz wiele młodych dziewczyn na Datezone to płatne Escort Girls.
 • Na Datezone jest ponad milion profili!
 • Stale obniża się funkcjonalność darmowych profili, aby zmusić użytkownika do zakupu VIP

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym portalu? Przeczytaj naszą recenzję, którą wzbogacają opinie o Datezone od Marcela!

Jaką opinię o Datezone ma nasz rozmówca?

Aby lepiej poznać portal Datezone, postanowiliśmy skontaktować się z osobami, które używają tego portalu na co dzień. Na nasze ogłoszenie odpisał Marcel, 35-letni singiel z okolic Krakowa, który regularnie loguje się na stronę od 3 lat. Jaka jest jego opinia o Datezone?

Marcel: To już niemal trzy lata od mojego pierwszego spotkania z kobietą z Datezone. Oboje byliśmy singlami, którzy chcieli rozładować napięcie związane z rozstaniem. Nigdy nie zapomnę tamtej nocy, bo była fantastyczna. Trafiłem na wyzwoloną kobietę, która bardzo lubiła seks.

Marcel: Szybko okazało się, że dużo tego typu lasek jest na Datezone. Są one w większości po 30. Profile młodszych dziewczyn to z reguły konta „Dam do towarzystwa”, które chcą kasy za spotkanie. Dlatego polecam Datezone do poznawania dojrzałych i seksownych Pań. Po młodsze dziewczyny wybierzcie się gdzieś indziej, chyba że chcesz płacić. Słyszałem, że można natrafić na nie na Erodate.

Recenzja Datezone: zakładanie konta

Jak założyć konto na Datezone? Czy możesz zrobić to przez telefon? Przeczytaj ten fragment i dowiedz się wszystkiego na ten temat!

Rejestracja

Proces rejestracji na Datezone jest prosty i przebiega w zaledwie kilku krokach. Poradzi sobie z nim każdy. Przez jakie etapy musisz przejść?

 • Najpierw musisz ustawić typ profilu. Do wyboru masz: Mężczyzna, Kobieta, Para oraz Trans.
 • W dalszej kolejności trzeba podać dane konta, np. e-mail, datę urodzenia, hasło czy login.
 • Po złożeniu chęci rejestracji należy zalogować się na pocztę, gdzie czeka na Ciebie potwierdzenie rejestracji. UWAGA: może się ono znajdować w folderze SPAM lub innym.

Na tym portalu zarejestrować może się każdy pełnoletni użytkownik. Z pewnością poradzi sobie z tym, gdyż jest to proste.

rejestracja datezone
Rejestracja na Datezone w 2 prostych krokach.

Logowanie

Gdy użytkownik potwierdzi wiadomość e-mail, zostaje on automatycznie zalogowany. Jednak każde kolejne odwiedzenie strony wymaga od Ciebie logowania.

Możesz zrobić to przez stronę główną portalu. Po prawej stronie znajdziesz miejsce, w którym możesz podać dane do logowania. Strona jest dopasowana do telefonów, dlatego możesz się również zalogować przez swojego smartfona!

Nasza ocena

Łatwy proces rejestracji i logowania to spory atut, jednak brakuje weryfikacji użytkowników ze strony administratorów. Brak ograniczeń przy rejestracji wpływa negatywnie na treści zamieszczane portalu, które niekiedy są spamem.

Nasza ocena: 4/5.

Podstawowe funkcje Datezone i wygląd strony

Gdy tylko użytkownik potwierdzi adres e-mail, otwierają się przed nim bramy portalu Datezone. Nadchodzi więc czas na to, by uzupełnić niezbędne dane i wgrać zdjęcie, bez którego nie uda się w pełni aktywować konta. Co dalej?

po weryfikacji datezone
Dodatkowe opcje serwisu dzięki weryfikacji.

Co można robić na Datezone?

Kontaktowanie się z innymi jest łatwe, o ile… masz premium. Właściciele strony stale obniżają możliwości darmowych kont do tego stopnia, że bez niego można napisać tylko raz dziennie do nowej osoby!

Mimo wszystko oglądanie profili innych jest łatwe i przyjemne. Można tam znaleźć wszystkie niezbędne oczekiwania: preferencje seksualne, oczekiwania, dane o wyglądzie.

Niestety, lecz algorytmy nie działają idealnie. Choć szukamy tylko kobiet, to już po chwili piszą do nas faceci. Pojawiamy się też im w podpowiedziach kontaktów, bo co chwile pojawiają się nowe prośby o dodanie do znajomych. Lm: Dobre portale jak X nie mają tego typu problemów.

opinia datezone wykop
Opinie użytkowników serwisu Wykop.

Design strony

Design na pierwszy rzut oka jest czytelny, ale czy nie jest za pusty lub nudny? Postanowiliśmy zapytać o odczucia Marcela, który spędził tu więcej czasu niż my.

Marcel: Wygląd strony to jeden z głównych powodów, dla których używam Datezone. Lubię ten czysty, schludny wygląd, bez niepotrzebnych funkcji. Strona ma pomagać znaleźć ludzi do seksu i nadaje się do tego dobrze. Mogę też polecić aplikację na Androida – naprawdę daje radę!

Nasza ocena

Datezone nie ma całej plejady funkcji, ale nie przeszkadza to w skutecznym komunikowaniu się z innymi. Można dołączać do grup, tworzyć wydarzenia, oglądać profile innych. To wystarcza w zupełności. Należy jednak pracować nad algorytmami.

Ocena: 4.5/5

Opłaty na Datezone, czyli wszystko o cenniku i VIP

Strona działa bezpłatnie, ale chętni mogą oczywiście wykupić odpowiedni abonament, który w znaczny sposób poszerza korzystanie z portalu.

Co daje VIP?

Tańsze konto VIP to podstawa sprawnego działania na Datezone. Ze względu na ograniczenia zwykłych kont, trudno jest znaleźć kogoś do seksu bez konta VIP. Pozwala ono na:

 • 30 Nowych wiadomości dziennie
 • Działanie na stronie bez zdjęcia profilowego
 • Szczegółowe informacje o tym, kto odwiedził Twoje konto

VIP nie oferuje żadnych specjalnych premii. Pozwala na płynne korzystanie z portalu i nic więcej. Jeśli oczekujesz więcej funkcji premium, te znajdziesz na koncie SUPERVIP. Z nim możesz dodatkowo, poza wspomnianymi korzyściami:

 • Ukryć swój wiek
 • Mieć gwarancję wyświetlania wiadomości przed innymi
 • Pisanie do innych bez limitu

Cennik

Na wstępie najważniejsza uwaga: jeśli kupisz konto VIP lub SUPERVIP za pomocą karty płatniczej, domyślnie zostanie włączona opcja przedłużenia subskrypcji. To spora wada serwisu i pamiętaj o tym, by ją wyłączyć.

Konto VIP możesz kupić w trzech pakietach: miesięcznym, kwartalnym oraz rocznym. Do wyboru masz zapłatę kartą, przelewem online, BLIKiem oraz telefonem (tylko za miesiąc). Koszt takich pakietów to odpowiednio: 29.90 zł, 79.90 zł oraz 259.90 zł

SUPER VIP jest znacznie droższy i jego zakup jest już całkiem poważną inwestycją. Ponownie tylko jeden miesiąc można opłacić telefonem, jednak mało kto to robi. Czemu? Ceny są następujące: 99.90 zł, 259,90 zł, 849,90 zł. Drożyzna! [LM] Portale tego typu, np. X, oferują więcej dodatkowych funkcji za znacznie mniejsze kwoty.

Nasza ocena

 Marcel: Tym, co zawsze dziwiło mnie na Datezone, jest brak informowania o anonimowych płatnościach. Nigdzie na rachunku bankowym nie pojawi się informacja, jaką usługę opłacasz tymi środkami. Pozytywnie zaskoczyło mnie to.

Nieinformowanie o anonimowości to jeden z kilku grzechów Datezone, jeśli mowa o opłatach na serwisie. Jest tu drogo, a konta premium nie pozwalają na jakieś szczególne funkcje. Konto VIP to tak naprawdę gwarancja użytkowania serwisu w normalny sposób. SUPER VIP jest zaś za drogi w stosunku do tego, co oferuje.

Nasza ocena: 2/5

Mocne i słabe strony Datezone

Co warto pochwalić na portalu Datezone, a za co należy go zganić? Przygotowaliśmy listę zalet i wad serwisu.

Datezone, to robisz dobrze! ?

 • Portal żyje, wiele osób jest online i widać, że ogromna rzesza ludzi to prawdziwi użytkownicy
 • Duży wybór preferencji seksualnych, które ułatwiają znalezienie osoby o podobnych upodobaniach
 • Możliwość filtrowania profili po sylwetce, statusu związku, oczekiwaniach co do relacji
wyszukiwarka datezone
Wyszukiwarka profili na Datezone pozwala na dokładny wybór tego, czego szukamy.

Nad tym jeszcze popracujcie… ?

 • Ogromna część użytkowników szuka sponsorów, choć nie piszą o tym wprost.
 • Darmowe konto ma sporo ograniczeń…
 • A konta VIP są drogie i nie oferują nic specjalnego.

Ocena portalu Datezone

Marcel, który pomagał nam przy tej recenzji, sam nie kryje tego, że Datezone nie jest idealny. Pozwala znaleźć osobę do seksu, ale wymaga to przekopania się przez ogromne rzesze profili, gdzie za seks trzeba płacić. Jeśli jednak uda Ci się trafić na właściwy profil, Datezone naprawdę daje radę!

Portal ma jednak wiele wad, które musi poprawić. Należy zająć się algorytmami, które proponują użytkowników tylko na podstawie lokalizacji, a nie preferencji. Mimo wszystko to miejsce, które warto odwiedzić, choć odstaje wieloma funkcjonalnościami od Erodate.

Nasza ocena: 3.5/5

Czy warto używać Datezone za darmo?

Nie ukrywajmy, za darmo na Datezone nie da się poszaleć. Mimo wszystko portal daje możliwość spotkania z wieloma ciekawymi użytkownikami. Dlatego też warto założyć tu konto za darmo, by samemu przetestować portal. Nigdy nie wiesz, kto znajdzie Twój profil!

Opinie o Datezone od internautów

W internecie można znaleźć wiele wypowiedzi o Datezone od prawdziwych internautów. Ich zdanie nie odbiega od tego, co sygnalizował Marcel w rozmowie z nami. Niektórzy jednak idą o krok dalej.

Przeczytać można opinię dziewczyny, która spotkała się wielokrotnie z hejtem i wyzwiskami, gdy odmówiła jakiemuś Panu spotkania. Administracja zaś nic z tym nie robi.

Inna osoba mocno skarży się na cenę kont VIP, która idzie w górę, nie oferując przy tym nic dodatkowego. To, że konta te nie oferują nic specjalnego, widzi większość internautów.

Najwięcej zarzutów dotyczy jednak wszechobecnego sponsoringu. Strona posiada specjalną kategorię dla osób szukających sponsorów, jednak pojawiają się one tak naprawdę wszędzie. Jeśli szukasz ciekawej osoby do seksu, z pewnością natkniesz się na setki, jeśli nie tysiące profili nastawionych na korzyści finansowe.

Opinie o Datezone są mieszane. Internauci chwalą, że jest tu wielu prawdziwych ludzi, co wyróżnia ten portal od innych. Jednak do poprawy jest naprawdę wiele. Jedna osoba wprost pisze, że przeniosła się na Erodate i wreszcie umawia się na darmowe sex randki bez zobowiązań i innych problemów Datezone.

Nie wiesz gdzie szukać seks spotkań i napalonych dziewczyn? Zobacz nasz ranking sex portali!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

6 komentarze

 1. Mieszkam w dużym mieście. Założyłem konto i dosłownie kolejne dziewczyny portal podrzucał mi co minutę! Część z nich promowała swoje płatne usługi, ale trafiłem na kilka ciekawych kobiet, z którymi się spotkałem na seks randce.

 2. No, będąc kobietą na Datezone to nie trudno o morze adoratorów… Czasem trudno połapać mi się w tych wszystkich wiadomościach, które dziennie dostaję!

 3. Lubię Datezone, ale nie wyobrażam sobie, aby kupić tam premium. Dobre zdjęcie wybieranie właściwych osób i uda Ci się wyrwać dobre dziewczyny na seks randkę bez płacenia za VIPa

 4. Wielką wadą Datezone jest ilość fejkowych profili czy dziewczyn, które chcą kasę za seks. No ale konto jest darmowe, więc warto je założyć i przekonać się samemu.

 5. Marcel z waszego tekstu chwali Design strony. Ciekawe, dla mnie jest on po prostu w porządku, szału nie robi. No ale jest czytelny, jak i cały Datezone.

 6. Korzystam z appki na Androida i działa super! Lubię randkować przez telefon, dlatego właśnie używam Datezone. Jeśli chodzi o telefon, to chyba top portal randkowy dla dorosłych w Polsce.

Co myślisz?