Mnóstwo młodych i atrakcyjnych kobiet szuka bogatego sponsora. Na naszym forum poznasz wyjątkowe dziewczyny, które z chęcią umówią się na spotkanie.

do naszej gorącej społeczności, aby dodawać i przeglądać ogłoszenia.

Sex Forum > Szukam sponsora > Najnowsze posty
, aby móc dodawać posty.

SexKontakty

Forum wspierane przez serwis SexKontakty.

Kto to jest SPONSOR

Zacznijmy od wyjaśnienia co to jest sponsoring. Jest to rodzaj relacji korzystnej dla obu partnerów. Innymi słowy, mężczyzna (nazywany sponsorem, tatuśkiem) płaci swojej utrzymance (tak zwana sugar baby) za jej towarzystwo i wszystkie pozostałe przywileje związane ze spotykaniem się. Szczegóły takiego związku ustalane są indywidualnie przez obydwie osoby.

W dzisiejszych czasach taki typ relacji jest dogodny dla wielu kobiet i mężczyzn w Polsce i na całym świecie, i dużo wygodniejszy od zwykłego randkowania, ponieważ wszyscy na tym korzystają.

bogaty sponsor

Stereotypy

Faktem jest, że ludzie mają stereotypowe pojęcie o sponsoringu. Większość myśli, że sponsorzy to starsi, nieatrakcyjni panowie, którzy płacą młodym dziewczynom za towarzystwo. Mija się to jednak całkowicie z prawdą i definicja jest nieco inna.

Sponsor poszukiwany

Mężczyzna, który jest wystarczająco hojny i chce przyjemnej relacji bez emocjonalnego przywiązania. Zazwyczaj sponsorzy mają ponad 40 lat, wystarczająco środków na koncie, oraz jasne intencje i oczekiwania. Faceci, którzy zostają sponsorami nie chcą poważnego związku. Wystarczy im układ w którym dostają to, za co płacą. Fizyczna bliskość bez emocjonalnych zobowiązań to coś, co przyciąga sponsorów.

Czego oczekują sponsorzy?

Sponsorzy decydują się na związek dla korzyści jakie mogą z niego wynieść. Zazwyczaj jest to towarzystwo, miło spędzony czas razem z uroczą kobietą, a także intymne relacje. W większości związki sponsorowane oznaczają nieskrępowane nastawienie z obu stron.

Główne zalety

Mężczyźni decydują się zostać sponsorami z kilku powodów.

 1. Nie trzeba mieć dużo czasu, żeby zaangażować się w długi, poważny związek. Tego typu randki są idealną opcją, które łączą spotkania i seks. Wszystko jasne, zarówno mężczyzna jak i kobieta wie czego oczekiwać, dzięki wspólnej umowie.
 2. Nie trzeba przechodzić przez dramaty związkowe, zazdrość i jakiekolwiek zobowiązania, które są naturalną częścią zwykłych relacji.
 3. Nie dostaje się więcej, niż się chce i nie wydaje więcej niż można wydać. Główną zasadą sponsoringu to wspólna jasność, dlatego dziewczyny są bezpośrednie i z góry wiadomo czego można od nich oczekiwać.

Status społeczny

Sponsor jest idealnym przykładem człowieka sukcesu i pożądanego mężczyzny. Osiągnęli oni już pewien poziom w życiu, oraz swoje cele i mogą zapewnić wsparcie finansowe. Mają prestiżowe prace, takie jak prawnicy, lekarze, przedsiębiorcy, menedżerowie. Tacy faceci są zazwyczaj singlami, lub rozwiedzeni, ale czasem zdarzają się nawet żonaci.

Nie są oni milionerami i nie posiadają dziesiątek drogich samochodów, czy domów, ale wciąż mają możliwość wydawania pieniędzy na związki sponsorowane – i to robią.

Zarobki sponsora mogą wynosić 12-30 tys. zł miesięcznie, może nawet więcej. Mając to na uwadze, poświęcają oni czas głównie finansom i tym, co naprawdę ich kręci. Utrzymanki mogą liczyć, że ich partner zapłaci za kolacje w restauracjach, wakacyjne podróże, drobne upominki i około 500-1000 zł za spotkanie.

Czy powinieneś zostać sponsorem?

Jeśli możesz pozwolić sobie na wszystkie wydatki, to bycie sponsorem jest bardzo dobrym pomysłem. Ten rodzaj relacji wymaga pieniędzy, a dziewczyny oczekują zapłaty. Jeśli cię na to stać, możesz być bardzo zadowolony.

Możesz chcieć zostać sponsorem wybranki również dlatego, że zmęczony jesteś zwykłymi randkami i chcesz spróbować czegoś innego. Ten nowy obraz relacji może dać ci wolność i dzięki temu jeszcze więcej satysfakcji.

Jak rozpocząć życie sponsora?

Zobacz jakie kroki musisz podjąć, aby zostać sponsorem.

 1. Zdecyduj czego oczekujesz od dziewczyny i co możesz jej zaoferować.
 2. Stwórz profil i dodaj swoje ogłoszenie na naszym forum.
 3. Spotkaj się z odpowiednimi partnerkami i dogadajcie się co do warunków.
 4. Wybierz ostatecznie najlepszą dziewczynę.
 5. Możesz mieć kilka kobiet na raz.
 6. Profit!

Każdy może zostać sponsorem jeśli naprawdę tego chce. Określ tylko czego oczekujesz i działaj!

Kim jest SUGAR BABY?

Skoro wiesz już czym jest sponsoring, czas dowiedzieć się nieco więcej o jego żeńskiej stronie. Partnerki sponsorów, utrzymanki, często nazywane są sugar baby – ale co tak naprawdę to oznacza?

Piękne i młode kobiety często szukają sponsora.

Wyjaśnienie

Kobieta, przeważnie młoda, która wchodzi w relację z mężczyzną, który płaci jej pieniądze. Co do zasady nie korzysta ona jedynie finansowo z takiego związku, ale również daje coś od siebie. Swój czas, towarzystwo, seks. Utrzymanka nie musi być emocjonalnie przywiązana do swojego sponsora – spędzają oni jedynie czas razem i korzystają ze swojej relacji tak jak tylko mogą. Bardzo często partnerzy się lubią, ale bez żadnych mocniejszych uczuć. To prawdopodobnie najlepsza definicja jaką znajdziecie.

Styl życia

Utrzymanki nie są bogatymi kobietami, często są to zwykłe dziewczyny, studentki. Pracują, lub studiują, spędzają czas z przyjaciółmi. Nie ma w nich i w ich życiu nic nadzwyczajnego. Ale w tym samym czasie chcą one lepszego życia, więc piszą się na sponsoring. Nie każda dziewczyna przyznaje się do tego publicznie, niektóre robią to po kryjomu, co jeszcze dodaje uroku. Należy jednak pamiętać, że bardzo ciężko jest pogodzić sponsoring ze zwykłym związkiem. Nie każdy partner jest gotowy to zaakceptować. Sponsoring nie trwa zwykle dłużej niż kilka lat – po tym czasie każda ze storn idzie w swoim kierunku.

Oczekiwania utrzymanki

Kobieta, która chce być sponsorowana robi to dla pieniędzy. Jest to jej główna korzyść z takiej relacji, dlatego nie ma się co dziwić, że dziewczyny oczekują, że to mężczyźni będą im płacić. Kobiety oczekują również niezależności w związku, bycia dobrego traktowania, prezentów i wsparcia finansowego.

Jak wygląda sugar baby?

W większości przypadków sugar baby to atrakcyjna młoda kobieta. Sponsorzy lubią mieć obok piękne dziewczyny, dlatego nie dziwi taki stereotypowy obraz utrzymanki. Zdarzają się jednak i starsze panie, w wieku 35 lat i więcej i o różnej figurze.

Status społeczny

Typowa dziewczyna potrzebuje pieniędzy na osobiste wydatki. Niektóre z nich chcą ukończyć studia, inne potrzebują pieniędzy, aby utrzymać rodzinę, lub mają słabo płatną pracę. Większość dziewczyn chce po prostu mieć lepsze życie, dlatego szukają sponsora.

Zalety

 • lepsza jakość życia,
 • brak skrępowania,
 • wszystko omawiane z wyprzedzeniem,
 • wsparcie finansowe i miło spędzony czas.

Czym tak naprawdę jest SPONSORING

Sponsoring to nowy trend wśród Polaków i Polek. Jest to związek na specjalnych warunkach.

Wzajemnie korzystna relacja sponsora i utrzymanki

Słowem kluczowym w tym wszystkim są pieniądze. Tak, sponsoring oznacza spotykanie się w zamian za wsparcie finansowe. Jest to rodzaj relacji w której mężczyzna jest sponsorem, a kobieta luksusową zdobyczą, która daje w zamian to co musi, zgodnie z umową.

sponsoring

To takie Friends with Benefits?

I tak i nie. Friends with Benefits to określenie związku w którym obie osoby uprawiają seks bez zobowiązań. W przypadku sponsoringu jest podobnie, z tą różnicą, że dodatkowo wchodzi element wynagrodzenia finansowego. Bez złamanych serc, rozczarowań, itp.

Czym jest umowa sponsoringu?

Tak naprawdę jest to nieoficjalna umowa, którą obie strony ustalają w rozmowie przed rozpoczęciem relacji. W większości przypadków omawiana jest ona na pierwszym spotkaniu, kiedy widzicie się na żywo. Na naszym forum już na etapie przeglądania i pisania ogłoszeń, każdy może określić swoje oczekiwania i ilość pieniędzy, jaką jest w stanie zaoferować.

Korzyści ze spotykania się z młodymi kobietami

 • możesz zrobić na wszystkich wrażenie jej pięknem,
 • rozmowy z młodymi i atrakcyjnymi dziewczynami są bardzo interesujące,
 • są one pełne życia i gotowe na szalone rzeczy,
 • są seksowne i namiętne w łóżku.

Oczekiwania sponsorów i dziewczyn szukających sponsora

Kobiety oczekują od partnera dobrego traktowania, pieniędzy i podniesienia swojego poziomu życia. Sponsorzy oczekują, że dziewczyny będą zgodnie z umową dobrymi towarzyszkami, kiedy tylko będzie taka potrzeba. W większości przypadków uprawianie seksu jest naturalnym elementem związku.

Czy to już prostytucja?

Niektórzy ludzie mylą sponsoring z seksem za pieniądze. Nie jest to to samo. Prostytucja jest nielegalna i nie wymaga komunikacji, czy zauroczenia. Sponsoring to tak naprawdę prawdziwy związek, długoterminowy i zdrowy, trwający od 2 do 8 miesięcy, jednak bez żadnych emocjonalnych przywiązań. Jest idealnym pomysłem dla osób, które chcą mieć przy sobie miłą osobę, ale bez zobowiązań i konsekwencji.

Prosty sposób na udany sponsoring

Najważniejszą rzeczą jest rozmowa. Naprawdę musicie omówić wszystkie szczegóły przed pierwszym spotkaniem. Wspólne spanie może być delikatną sprawą, więc może warto zacząć od zapoznania się, bez kontaktu fizycznego. Zawsze mów otwarcie o swoich oczekiwaniach i tematach tabu, aby być ze swoim partnerem w dobrym kontakcie. To podstawa, na które buduje się udany związek.

Szukam sponsora: od czego zacząć?

Najtrudniejsze w tego typu randkach jest pierwsze spotkanie, ale nie możesz zdobyć doświadczenia, zanim nie spróbujesz.

Po pierwsze ustal swoje oczekiwania. Tylko wtedy będziesz w stanie określić, czy partner spełnia twje wymagania. Wiedząc co samemu możesz zaoferować drugiej osobie jest również niezbędne. Pomyśl czym możesz przyciągnąć sponsora.

Następnie znajdź wybranka w internecie. To najlepszy, najszybszy i najbardziej efektywny sposób na znalezienie sponsora. Strony takie jak forum Nudez łączą ludzi, którzy szukają w życiu tego samego.

Jeśli pozwolisz sobie na spróbowanie nowego typu związku, związku dla dorosłych i poważnych ludzi, którzy korzystają ze wszystkiego, co życie ma do zaoferowania, na pewno nie będziesz żałować, a jedynie możesz dziwić się, dlaczego nie spróbowałaś/aś wcześniej.