w

7 złotych reguł na gorący i namiętny cyber seks.

To że jesteś singlem nie oznacza, że nie możesz mieć gorącego seksu.

Jestem świeżo po rozwodzie i nie szukam mężczyzny – możliwe, że już nigdy nie będę gotowa na związek. W jaki sposób więc zaspakajam swoje potrzeby seksualne? Odpowiedź to cyber sex! Dzięki temu mogę osiągnąć orgazm z mężczyzną, z którym uwielbiam wcielać się w różne role. Anonimowość jest podniecająca!

Wszystko zaczęło się, kiedy chciałam podkręcić może seksualne życie singielki i szukałam w Google erotycznego czatu. Znalazłam mężczyzn, którzy byli gotowi grać według moich reguł. Staromodny romans, bez wulgarności – historia w stylu Harlequina w którą wcielamy się oboje.

Kiedy byłam sama z moim wirtualnym partnerem oddalonym dziesiątki kilometrów, nakręcającym i zaspokajającym moje potrzeby, mój orgazm osiągnął zupełnie nowy poziom. Głęboki, wypełniający orgazm całego ciała z jedynie delikatnym dotykiem.

Nie musisz być z mężczyzną, by uprawiać namiętny seks.

Dlatego cyber sex jest teraz częścią mojego życia. Nie chcę być obecnie w związku. Jeśli miałabym orgazmy takie jak teraz w ramionach mężczyzny z którym się spotykam, wiem jak by się to skończyło.

Doskonale rozumiesz o czym mówię? Jeśli tak, zachęcam cię do spróbowania przez miesiąc seksu samemu. Postaw sobie za cel poznanie własnego ciała i tego jak osiągasz orgazm. Naucz się, czego chce twoje ciało. W internecie są niesamowite strony, sklepy z zabawkami, strony erotyczne dla kobiet i mężczyzn – jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie.

Oto kilka przydatnych wskazówek, przed wkroczeniem w świat cyberka:

1. Stwórz konto mailowe jedynie co cyber seksu.

Możesz wymyślić dowolną nazwę, jednak pamiętaj, aby była łatwa do zapamiętania. Osobiście, nigdy nie podaję mojego numeru telefonu, ani prywatnego adresu e-mail, nieważne jak bardzo mnie do tego przekonują.

2. Znajdź miejsce do zabawy

Jest wiele stron, które oferują możliwość poznania partnerów do cyber seksu. Na przykład Nudez, gdzie po rejestracji masz dostęp do grupy wspaniałych osób, które zainteresowane są cyberkiem. Seks solo jest doskonałą rozrywką za darmo, więc dołącz już teraz. Pamiętaj, aby nie podawać prywatnego adresu e-mail, czy telefonu.

3. Zainwestuj w dobre zabawki erotyczne.

Włączając w to zapachowe mleczka i oleje, oraz seksowną bieliznę. Nie musisz czekać na mężczyznę, aby wyglądać sexy!

4. Nie daj się wyrzucić ze swojej strefy komfortu.

Mężczyźni będą wysyłali ci mnóstwo kuszących według nich wiadomości. Zwykle odpisuję im, że mam tylko jedno wymaganie. Kiedy odpiszą zaintrygowani, odpowiadam, że uwielbiam być z mężczyzną, którego można wytresować.

5. Powiedz jej/jemu czego oczekujesz.

Jeśli mężczyzna zgodzi się na twoje warunki, spytaj go „W jaki sposób mogę najlepiej ci powiedzieć, co chcę, abyś dla mnie robił/mówił/pisał?”. Jeśli odpisze coś, co psuje twój nastrój, powiedz mu o tym wprost. Uwielbiam historie miłosne, pocałunki, przytulanie i długie pieszczoty. Jeśli mojemu partnerowi to nie pasuję, szukam dalej.

6. Powiedz partnerowi kiedy dochodzisz i zachęć go do mówienia/pisania.

Odpowiedni partner doprowadzi cię do orgazmu i będzie z tobą aż do samego końca, nie oczekując niczego w zamian. Moje orgazmy mogą trwać nawet do 30 minut, a czasami dłużej.

7. Słuchaj namiętnej, seksualnej muzyki i zapal świeczki.

Celebruj swój czas. Twoje ciało osiągnie orgazm, kiedy się uspokoisz i zrelaksujesz. Jeśli masz problemy z wyluzowaniem, możesz poszukać sesji relaksacyjnych, które są bardzo efektywne.

Cyber seks solo jest najbezpieczniejszym rodzajem seksu – anonimowy, na odległość i w całkowitym skupieniu na sobie. Uprawiaj seks sama ze sobą i dla siebie i odkryj czystą przyjemność, jaką może odczuwać twoje ciało.

Polecamy również: 18 zasad udanego Sextingu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?