w

Co wysłać dziewczynie zamiast zdjęcia penisa (10 pomysłów)

Na portalach randkowych możesz zawsze po prostu wysłać zdjęcie do drugiej osoby. I o ile często może być to naprawdę fajna fotka, np. kuszący soft, tak jednak sporo mężczyzn wciąż wysyła zdjęcie swojego krocza – tzw. dickpick.

Jest to o tyle problematyczne, że jednak nie dla każdej dziewczyny jest to jakkolwiek podniecające. Tak naprawdę, mało która dziewczyna lubi takie zdjęcia, nawet jeśli miałby być to najpiękniejszy penis świata. Po prostu nie. Dlatego coraz więcej technologii na aplikacjach randkowych wyłapuje nagość na fotografiach automatycznie ją zamazuje, dając użytkownikowi wybór, czy chce zobaczyć to zdjęcie w pełnej okazałości.

Co w takim razie wysłać do dziewczyny, skoro zdjęcie penisa to, delikatnie ujmując, nienajlepszy pomysł?

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 10 świetnych pomysłów, które możesz wysłać do osoby, z którą masz parę, a ta z pewnością się z niej ucieszy. Zrób to, a Twoje szanse na randkę wzrosną!

10 Rzeczy, które możesz wysłać zamiast dickpicka

1. Komplement

No kto nie uwielbia komplementów? A zwłaszcza w porównaniu do zdjęcia czyjegoś penisa?

Jeśli to nowa para, dlaczego nie miałbyś napisać jej o tym, jak świetnie wygląda na fotce? A może rozmawiacie już jakiś czas? W takim razie daj jej znać o tym, jak bardzo doceniasz możliwość rozmowy właśnie z tą osobą!

Co oczywiste, komplementy muszą być szczere, w przeciwnym razie ich efekt będzie odwrotny od zamierzonego i całość wyjdzie naprawdę niezręcznie.

W ogóle to warto dawać komplementy innym ludziom, każdego dnia! No cóż, o zdjęciach penisów tego jednak nie napiszemy…

2. Żart

Zaczynanie rozmowy nie jest łatwe, wie o tym chyba każdy. Nie wiesz co wysłać jako tzw. Otwieracz? Może zdjęcie penisa?

Już ustaliliśmy, to nie jest dobry pomysł. Za to śmieszny żarty już jak najbardziej! Kto wie, może druga osoba ma podobne poczucie humoru do Ciebie i naprawdę dowcip ją rozbawi? Wtedy naprawdę wygrałeś, bo pary z podobnym poczuciem humoru są znacznie szczęśliwsze!

3. Zdjęcie zwierzaka (najlepiej Twojego)

To bezpieczny wybór. Dziewczyny uwielbiają słodkie i urocze rzeczy.

Zdjęcia zwierzaków właśnie takie są. Penisów – nie.

4. Selfie

Gadacie już chwilę ze sobą? No to śmiało, wyślij jej Twoje najlepsze selfie! Masz jej zainteresowanie, więc to może Ci tylko pomóc w jej zdobywaniu.

Co oczywiste, nawet najlepsze zdjęcie Twojego penisa nie może Ci zbliżyć się do niej tak, jak średnie seflie. Serio, spróbuj i sam się przekonasz!

5. Śmieszny mem

Obecnie wiele osób pisze ze sobą dosłownie niemal tylko przy użyciu memów. Pcha to konwersację dalej, a do tego pokazuje poczucie humoru.

Dlatego prześlij najlepszego mema jakiego masz. Ale takiego „top” – bo chcesz w końcu zaimponować, co? Tylko żadnych staroci, co robią piąte okrążenie po necie!

Dlaczego lepiej wysłać mema niż dickpicka? No w końcu kto nie chce zobaczyć zabawnego i dobrego obrazka? Nie ma takich osób!

6. Wiadomość na dzień dobry

Słodkie wiadomości o poranku, albo nawet i te nieco bardziej „suche”, mają naprawdę sporą moc. Pokazują one drugiej osobie, że myślisz o niej od samego rana. To naprawdę dużo znaczy.

7. Drink

Ale jak to, wysłać drinka? To proste! Zgadajcie się, zróbcie sobie coś fajnego do picia i pochwalcie się podczas swojej małej „randki online”. W ten sposób możecie poznać się lepiej i miło spędzić razem czas. Możesz wysłać zdjęcie drinka nawet z zaskoczenia, to z pewnością wypali.

Inaczej ma się sprawa ze zdjęciem krocza. Nieoczekiwane przez drugą osobę tego typu fotki pokazują, kim jesteś – kimś, z kim nie warto rozmawiać.

8. Wiersz

Naprawdę, nie ma nic bardziej romantycznego od wierszu. Nie ma znaczenia, czy to poemat godny Mickiewicza, czy rymowanka przedszkolaka – w obu sytuacjach ujmie ją za serce.

Wszyscy wiemy, że dobre zdjęcie może być warte ciekawe dyskusji, ale nawet po prostu trafnie dobrane słowa zawsze będą lepiej ocenione niż przypadkowe zdęcie penisa.

9. Pizza

Jeśli już troszkę rozmawiacie ze sobą, możesz zaproponować jej nieco już archaiczny, ale wciąż romantyczny gest – postawić jedzenie!

Jeśli nie możecie wybrać się do restauracji lub jest na to jeszcze za wcześnie, zawsze możesz zamówić jej pizzę online. To świetna rzecz do randki online (pamiętasz jeszcze o drinku zamiast zdjęcia penisa, prawda?).

Pomyśl tylko – ona będzie ci wdzięczna, a ty dowiesz się lepiej jakie lubi jedzenie. Jeśli wasza relacja będzie dobrze się układać, ta wiedza będzie bardzo cenna.

10. Twoja ulubiona piosenka

To, czego słuchasz, mówi o tobie naprawdę wiele, a czasem nawet w taki sposób, którego w pełni byś nie zrozumiał.

A co odkrywa zdjęcia Twojego penisa? Sorry – ale nic ciekawego, co ujmie twoją rozmówczynie.

Podziel się z nią ulubionym kawałkiem, a z pewnością nawiążecie więź na polu muzyki. Poczujecie się jak ludzie, którzy znają się od setek lat!

A co da Ci wysłanie krocza? Podpowiadamy: blokadę i utratę kontaktu. Nie warto chyba, co?

Jeśli naprawdę chcesz wysłać dziewczynie porządnego nudesa, sprawdź najpierw nasze wskazówki:

Podsumowanie

To nasza lista, którą gorąco polecamy Ci wypróbować. Im więcej osób uświadomi sobie, że każda z tych rzeczy jest po stokroć razy lepszym pomysłem od wysłania swojego penisa, tym lepiej dla nas wszystkich. Teraz już wiesz, co zrobić następnym razem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?