w

3 triki na Snapchacie, dzięki którym podkręcisz swoje nudeski

Snapowanie stało się nie tylko jednym z głównym sposobów komunikacji, ale także jednym z najpopularniejszych sposobów na flirt. Dlaczego miałbyś pisać do dziewczyny, jeśli możesz wysłać dużo bardziej interesującego snapa?

Ale tak samo jak istnieje pewien sekret do udanego flirtowania przez komunikatory, tak samo umiejętności wymaga flirt przez Snapchata.

Jednym z największych błędów jakie popełniają ludzi, to korzystanie ze Snapchata jak z Whatsappa, lub Messengera. Celem Snapchata jest wysyłanie zdjęć i filmów… tak samo jak nie powinieneś wysyłać nudnych tekstów, tak samo nie wysyła się nudnych zdjęć.

Twoje snapy mogą przenieść waszą znajomość na zupełnie nowy poziom… jeśli snapujesz zgodnie z naszą strategią przedstawioną poniżej. Zmień swoją grę z 0 na 5+.

Czytaj dalej i odkryj jak podkręcić swoje nudeski.

1. Wiedz czego chcą

Połowa sukcesu to odkrycie czego tak naprawdę chce twoje druga połówka. Musisz być w stanie zrozumieć czego oczekują. Setki tysięcy mężczyzn kompletnie nie potrafi zrozumieć kobiet, co jest głównym powodem, dla którego panie na całym świecie otrzymują niechciane zdjęcia penisów.

Także panowie, poświęćcie nieco uwagi temu punktowi. Upewnijcie się, że wysyłacie snapy, które odbiorczyni naprawdę chce dostać.

Musicie być w stanie rozpoznać w jakim nastroju jest partnerka, przed wysłaniem nudeska. Zwróc uwagę na jej story, lub ostatnio wysłane snapy. Jeśli na przykład chcesz jej wysłać sex snapy, upewnij się, że nie przebywa z rodzicami, wokół dzieci, lub… w kościele.

Wysłanie nieodpowiedniego snapa nie tylko sprawi, że natychmiast poczujecie się niekomfortowo, ale może wprowadzić ją w niezręczną sytuację. Ostatnie czego potrzebuje kobieta, to jej szef spoglądający przez ramię w nieodpowiednim momencie, lub młody kuzyn przypadkowo otwierający snapa, kiedy chciał tylko zagrać w Angry Birds.

Spróbujcie wyłapać, czy jest w nastroju na niegrzeczne, czy spokojne flirtowanie, czy może potrzebuje czegoś rozweselającego, a następnie zdecydujcie co wysłać.

Aha, panowie! Dopóki dziewczyna nie poprosi konkretnie o zdjęcie penisa, lub całkowicie nagiego zdjęcie, zakładajcie że nie chce oglądać waszej erekcji. Ewentualnie zdjęcie w obcisłych slipach może być jeszcze do przyjęcia. Starajcie się po prostu ograniczyć zdjęcia penisów do minimum, ok?

Sprawdźcie koniecznie: 6 niepisanych zasad wysyłania nagich zdjęć

2. Zawsze kiedy czujesz się bosko, podziel się tym z innymi

Najlepszym sposobem na zachęcenie innych do siebie, to obecność w mediach społecznościowych. Oznacza to, że musisz wrzucać nowe posty i to często. Nie daj nikomu o sobie zapomnieć, jeśli możesz udostępniaj coś każdego dnia.

Snapchat jest jedną z niewielu aplikacji, na których codzienne snapowanie jest całkowicie akceptowalne. W przeciwieństwie do Instagrama, gdzie możesz wyjść na próżnego, zaśmiecając tablicę znajomych zdjęciami selfie. Na Snapie możesz dokumentować cały swój dzień bez irytowania innych.

W dodatku ludzie zazwyczaj lubią dostawać prywatne snapy od innych użytkowników! Bez znaczenia jaki jest to snap, zawsze czują mały dopływ dopaminy i przyjemność związaną z powiadomieniem, że wysłałeś im snapa.

Kiedy próbujecie flirtować na Snapchacie, nie ma znaczenia jakie wysyłacie zdjęcia, tak długo jak utrzymujecie konwersacje. Wasze relacje powinny zawierać najlepsze momenty z dnia, oraz kilka selfie. Za każdym razem, kiedy czujecie się wyjątkowo, zróbcie zdjęcie i wrzućcie na snapa. Po kilku minutach, lub godzinie sprawdźcie kto obejrzał relacje. Dzięki temu dowiecie się kto najbardziej śledzi to co robicie (lub kto jest uzależniony od snapa i ogląda wszystkie relacje).

Jeśli próbujesz zwrócić uwagę konkretnej osoby, przemyśl dokładnie to co udostępniasz. Jeśli wiesz, że lubią cię w danym stroju, zamieść snapa w tym ubraniu. Jeśli wiesz, że lubią dany bar, udostępnij coś zawsze kiedy tam będziesz (i pamiętaj o geotagach!). Przemyślane dodawanie snapów zwiększy szanse, że taka osoba napisze do ciebie bezpośrednio w wiadomości, co otwiera dla was możliwość wspólnej rozmowy.

Możesz także wysłać selfie do kilku osób, jeśli masz coś mądrego do powiedzenia w opisie zdjęcia. Nawet jeśli mogłoby się wydawać, że wysyłasz to samo do wszystkich, wygeneruje to pewien odzew. Kto nie lubi otrzymać słodkiego selfie od osoby, którą lubi?

3. Cenzuruj swoje zdjęcia

Kolejna wskazówka jest dla tych, którzy zrobili milowy krok w sex snapowaniu. W żadnym wypadku nie powinniście wysyłać swoich nagich snapów do kogokolwiek (faceci, pamiętacie co pisaliśmy o zdjęciach penisa?).

Bez względu na to, czy próbujesz zbudować nastrój przed spotkaniem, lub po prostu chwalisz się swoimi seksi fotkami, zdecydowanie powinieneś korzystać z opcji Snapchata.

Dzięki naklejkom i emoji, oraz możliwości śledzenia ruchu, możesz jeszcze bardziej droczyć się z partnerem, zakrywając najciekawsze części ciała. Przewidywalne zdjęcia z odkrytymi wszystkimi sekretami nie są tak fajne, jak tajemnicze fotki, które poruszają wyobraźnię.

Także zamiast wysyłać totalnie nagie zdjęcia, ocenzuruj je! Wstaw emotikony w niegrzeczne miejsca, lub dodaj naklejkę, która podąża za ruchem w twoim niegrzecznym filmiku. Wyślij ocenzurowanego snapa pytając przekornie partnera co byłby w stanie zrobić, żeby zobaczyć go w wersji nieocenzurowanej.

Nie zapominajcie też o wiadomościach tekstowych. Nie wstydźcie się niegrzecznych rozmówek i flirtowania.

Życzymy udanej zabawy ze snapowaniem!

Polecamy też artykuł: Jak robić naprawdę gorące zdjęcia nago (15 wskazówek)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Co myślisz?