Wiele młodych dziewczyn chce poznać bogatego Pana, który w zamian za ciekawą relację pomoże im z ich wydatkami. Przejrzyj ogłoszenia od setek młodych kobiet z całej Polski!

do naszej gorącej społeczności, aby dodawać i przeglądać ogłoszenia.

Sex Forum > Szukam bogatego > Najnowsze posty
, aby móc dodawać posty.

SexKontakty

Forum wspierane przez serwis SexKontakty.

Jakie kobiety szukają bogatego Pana?

Ogłoszenia tego typu wystawiane są w znacznej części przez młode i seksowne dziewczyny, które są pewne siebie i swojej urody. Wiedzą, że mogą czerpać korzyści ze swej urody i często to robią.

Studentki czy osoby dopiero zaczynające karierę zawodową nie mają jeszcze tylu pieniędzy, by nie musieć martwić się o swoje finanse.

Spotkania z bogatymi, często starszymi mężczyznami to dla wielu z nich nie tylko szansa na podreperowanie budżetu, ale też… spełnienie fantazji!

Czy te kobiety szukają sponsorów?

Nie zawsze! Niektóre ogłoszenia są faktycznie napisane w celu znalezienia bogatego sponsora, który za seks opłaci dziewczynie mieszkanie, zabierze ją na wakacje lub po prostu da pieniądze.

Jednak wiele Pań szuka bogatego mężczyzny, który będzie je rozpieszczał. Drobne upominki, kwiaty, a czasem coś większego – to naprawdę je kręci i sprawia, że czują się docenione

Dla takiego bogatego mężczyzny są w stanie zrobić wszystko, bo ten wkupuje się w ich łaski i zdobywa ich serce.