w

11 faktów dotyczących sextingu

Witajcie na Nudez.pl, największej polskiej społeczności skupionej wokół tematyki nudesków, sex fotek i sextingu. Poniżej przedstawiamy 11 faktów na temat sextingu. Mamy nadzieję, że dowiecie się z nich interesujących rzeczy, a następnie dołączycie do nas.

 1. Nastoletnie dziewczyny mają kilka powodów, dla których praktykują sexting: 40% podchodzi do tego, jak do zabawy, 34% robi to, żeby poczuć się bardziej seksi, a 12% czuje się zmuszana do tego.
 2. Kto zobaczy twoje gorące sex wiadomości? 17% osób uprawiających sexting dzieli się z innymi wiadomościami, które otrzymały, a 55% z nich udostępnia je więcej niż jednej osobie.
 3. Podczas gdy 70% nastolatków, którzy uprawiają sexting, robi to ze swoimi partnerami, to aż 61% osób, które kiedykolwiek wysłały nudesa, przyznaje, że zrobiły to pod presją, przynajmniej raz w życiu.
 4. Prawie 40% wszystkich nastolatków wysłało, lub otrzymało seksualnie sugestywne wiadomości, a praktyka ta jest częściej zauważana u chłopaków, niż u dziewczyn.
 5. Wysyłanie pół-nagich, lub nagich zdjęć jest bardziej popularne wśród nastoletnich dziewczyn. 22% nastolatek przyznało się do wysyłania nudesków, w porównaniu z 18% nastoletnich chłopaków.
 6. 15% nastolatków, którzy wysłali, lub opublikowali swoje nagie/półnagie zdjęcia, wysłali je do ludzi, których nigdy nie widzieli, ale poznali przez internet.
 7. Wysyłanie, lub odbieranie sugestywnych wiadomości, lub zdjęć w wieku poniżej 18 lat jest uznawane jako pornografia dziecięca i może zakończyć się w sądzie.
 8. 24% licealistów (w wieku 17-19 lat) i 33% studentów (20-24 lata) uprawiało sexting, lub wysyłało nagie zdjęcia.
 9. Sexting jest definiowany przez sąd, jako „akt wysyłania materiałów o charakterze seksualnym przez telefony komórkowe”. Mogą to być wiadomości tekstowe, głosowe, zdjęcia, lub filmiki.
 10. W Polsce działa kampania Chroń dziecko w sieci, która działa na rzecz ochrony dzieci przed szkodliwymi treściami w internecie.
 11. 11% nastoletnich dziewczyn w wieku 13-16 lat, było zaangażowanych w wysyłanie, lub otrzymywanie wiadomości o podtekście seksualnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Co myślisz?